odpustim mu nekedy?

Príspevok v téme: odpustim mu nekedy?
veronka20

Priatelovi som verila ale raz som nasla omylom fotky ako bol s kamoskou von a fotil ju a nepovedal mi o tom a potom som zistila ze si s tou kamoskou pise o mne , nas v tom zmysle ze sex so mnou je o nicom a ine veci co ma dost ranili ..a este pisal ze sa nesmiem dozvediet o tom ich vylete lebo bude problem ..no neako som mu to odpustila a potom isiel raz von s nou a ostal az do rana.aj u nej prespal.ja som skoro umrela od strachu ci sa mu daco nestalo a tak som mu aj toto neako odpustila ..uz koli svojmu psychickemu zdraviu..heh ..no ale som vedela ze to nebude take lahke ..on si mysli ze uz je to zabudnute..ale ja mu to naozaj asi nikdy neodpustim a lutujem ze mu to tak lahko preslo vtedy ...co by ste spravili vy ??

veronka20

nemyslite si ze len tak citam jeho sukromne spravy ..ale uz som mala podozrenie ..a aj koli tomu co ste tu pisali aj koli tomu ze uz par krat spravil veci aj ked malickosti v ktorych mi klamal ..len som si chcela overit a mozno najst dokaz ze ako to je ..a nasla som ...:((((..

veronka20

..nechcem to tu takto moc verejne rozoberat, ale dnes som si precitala ako si s jednou babou pisal o tom , ze ma 2take kamosky s ktorymi si to rozdava ...a mate pravdu je to riadny kkt...no aj ked tomu nemozem uverit ....chalan o ktorom som si myslela ze je uplne iny ako ostatny a take nieco by v zivote nespravil..a aj mi to tvrdil ..a verila som ..som hlupa ..ale nie ved predsa som len chcela verit mu a na tom neni nic zle ..teraz nelutujem ze sa to stalo a ze je koniec ..ale lutujem to ze uz nikomu nebudem asi verit uplne ..ked som sa sklamala v niekom komu som na zaciatku 100percentne veril ...no co uz zivot ide dalej ...

lilotka

V momente by som sa na takého chalana vykašľala. Veď on si ťa vôbec neváži. Keď ti robí teraz toto, čo ti bude robiť neskôr? V priateľovi by si mala nájsť oporu a nie podrazáka. Veci týkajúce sa sexu by mali zostať iba medzi dvomi ľuďmi.

ajus

ako sa nehnevaj ale sak to je riadny kkt, otvor oci vazne keby ta ten clovek miloval nikdy by nieco take na teba nepovedal a este neprespal by u tej truby! a aj ked neves co sa tam stalo ja to viem skooro na 100% ze s nou bol bo ked daco take dokaze vypustit z ust clovek kt. ta "vraj" miluje tak nevem pochybujem ze ta miluje ... ja viem si predstavit jake to musi byt tazke vazne viem ale takto sa ponizovat a nechat sa vyuzivat lebo on dobre vie, ze ho mas rada a, ze mu odpustis...ale nenahaj sa tolko klamat

kikakkk8

no mne sa stalo nieco podobne moj chalan ma tiez podviedol ale stou dievcinou sa nevyspal a tiez som mu to odpustila a potom este dalsie ine veci ale tym si ku mne stale vaocej dovoloval a viacej mi klamal take veci by sa nemali odpustat aj ked toho cloveka milujeme aspon si s nim tereba urobit nejaku pauzu ... ja som mu tiez odpustial lebo som hos tale milovala a nechcela som ho stratit nikdy aj napriek tomu co mi robil ... teraz sme kamosi a uz tri mesiace snim nechodim ... rozisli sme sa spolocnou dohodou no a teraz po case spolu super vychadzame a chceme sa dat opet dokopy ... ja som robila podla srdca a vsetci naokolo ma nechapali ... dokazla som mu odputit vsetko a to nieje spravne teraz si uz nato davam pozor ...

duduuuuuuuuuuuuuu

heh chlapec je v tom obdobi kde chce si uzit riadny sex ..hm tazko s takymi ach decko tha naco tak skoro do vstahu idete... vyckat treba:D

aalleennaa

akoze prepac, ale poznam vela dievcat, kt. nepoznaju normalny vztah, kt. pozostava z vernosti, lasky atd. vsetky sa najprv trapia, ze ich chalani podvadzaju, ohovaraju a samozrejme stale mi zostaneme take sproste ze im vsetko uverime. asi nemas nejaku dobru kamosku, kt. by ti otvorila oci..ale hadam raz pochopis, ze ti on nestoji za nic a ze aj pre teba postoji chlap, kt. si ta bude vazit, podla mna si teraz ty na rade a mala by si mu ukazat, presne to co on tebe. on vie ze ty mu odpustis..nebud hlupa este si mlada....

stasticko

Ma v tebe az privelku istotu.
spravi to- odpustene, spravi ono- je to OK! Urcite by som sa s nim o tom porozpravala, nech vie ze to vies. Ved to bude robit do nekonecna...
Povedz mu , ze ta to trapi a uvidis ako zareaguje. Daj mu sancu nech ti to vysvetli, no bud opatrna. ty ho asi velmi milujes, no o jeho oddanosti teda fakt pochybujem- a to nieje vztah, to je parazitizmus!!!
Ja by som mu asi neodpustila! nenechaj sa zneuzivat a ukaz mu dvere! Nech sa rozhodne co je prenho dolezitejsie!
vela stastia!!!