"Tucnota" pri menzes

flower

to je v poriadku. aj ja ked mavam kramy mam strasne nafuknute brucho. to mava vacsina zien. hlavne, ze po skonceni mezesu odpuchne, no nie?;)

vovvo

aby si sa necitila taka opuxnuta a tucna musis pit vela vody, mineralky a tak, bez bubliniek, lebo bublinky nafukuju bruxo. ked nepijes vodu(2-3l)denne, tak telo zadrziava vodu, aby v pripade potreby malo z coho cerpat. takze nazdravie a este menej soli a max.1kava denne

misha

Lenže ja mám všade viac cm, nie len na bruchu:-(... stratí sa to až vtedy, keď menzes skončí, alebo aj skôr, ak budem piť čaj na odvodnenie? :(Pribrala som už aj normálne, a keď sa k tomu pridalo ešte toto, som z toho nešťastná.. a to som nemohla za 2dni toľko cm pribrať, pretože včera mi bolo zle, moc som nejedla, skoro vôbec:(.. mám problém s jedlom, preto to zle znášam a trápi ma to:(

mrtva vcela

nicoho sa neboj, je to len pri menzese. ja mam vzdy straaasne opuchnute clenky a litka. ale to same zmizne. a nemas si preco pripadat tucna, preboha. prestan svoju krasnu hlavku zatazovat myslienkami na vahu a uzivaj si zivot taka aka si! maj sa rada bez ohladu na to, ci vazis tolko alebo tolko. kazda jedna zena je nadherna, ked sa ma rada :))