AKO si ZDOKONALIT VZTAH???

Príspevok v téme: AKO si ZDOKONALIT VZTAH???
loly

zdravim :))..mamm taky problem :/..mam priatela,je to prvy takyy ten vaznejsi vztah..mam ho rada,vsetko je v poriadku,on ma rad mna,chodime von,na party,domy,byty,vsetko ako skoro u kazdeho normalneho vztahu..obcas ziarlim,co sa da povedat aj o nom,ale je to v tej normalnej miere,cize je to este mile :))
noo lenze je tu taky haacik,stale si musime obaja nieco dokazovat,neviem,ze sme nieco viac,alebo co..aa to sa odraza hlavne v hadkach..sme obaja tvrdohlavi a v poslednom case sa viac hadame,ako sme spolu :((..vsimla som sin a nom,ze sa uz aj o dost zmenil ://..aa neviem,chyba mi,taky ako bol na zaciatku..chcela by som ,aby bol taky ako ked sme spolu zacinali..rovnako bezhlavoo zalubeny :))..ale ako to mam dosiahnut? :(..nemal tu niekto podobbny problem,komu sa to ale podarilo vyriesit,hm? :/

moma

Vies ako to chodi... "raz si hore, raz si dole". Pytala som sa, ze kolko ste spolu, lebo aj mne sa to stavalo. Mozno si je chlapec tebou moc isti... aj ten moj, ked zistil, ze ho velmi milujem a ze ho neopustim, zmenil sa. Predtym mi nosil kvietky, vedeli sme prekecat spolu aj hodiny.. no a potom sa stal haklivy, hadali sme sa a ked som sa ho spytala, co mu je, povedal klasicke muzske "Nic"... ale to obdobie tiez preslo, teraz nanho spominame a smejeme sa. Su z nas stastni manzelia. Takze Ti drzim palce, aby aj vase obdobie hadok skoncilo. Hlavne je, ze ho lubis.

loly

dakujem holkyy..no viete,ja necakam,ze bude stale vsetko okej,aa viem "analy".,ze udobrovanie je celkom v pohode ;))..alee keby nebolo tak casto :O..aa nechcem ho menit,pretoze som sa do neho zalubila do takeho,aky je..lenze neviem,proste mam pocit,zee on si tento vztah uz nevazi tak,ako to bolo este pred mesiacom :/

linduska....

no ten moj sa zmenil tak po tych dvoch rokoch a tiez mi za tym bolo smutno tak sme sa v jeden den o tom porozpravali preco to uz nie je take a teraz sa to vratilo.opat sa k sebe spravame tak ako kedysi.je to pekne

analy

kazdy je na zacjatku vztahu iny ako po case.. kazdy sa zmeni.. wer mi ani my nemame ruzovy vztah s chalanom tjez sa obcas pohadame.. udobrovanje je natom to najkrajsje... neni presny recept ako ho zdokonalit upevnit.. hl. zjaden stereotp chalani to neznasaju.. a ak ho mas tag moc rada a aj on teba nevidim v tom problem.. neboj sa chalani sa menja ani newes ako rychlo ... zda sa ti ze si poznala ineho s akym si... ale treba si zvyknut na nho aky je teraz aj tam treba hladam tje svetle stranky...