Limská borelióza

Súvisiaci obsah

RNG

emma 18, borelioza vycerpava, znizuje imunitu voci inym infekciam a pomaly utoci aj na nervovy system. Preto ju treba vynicit co najskor(Samento/ Vilcacora,extrakt z olivovych listov, GSE koloidna strieborna voda...)

RNG

Joalis je firma skryvajuca sa lekarom, ale nikde nevidim presne zlozenie ich vyrobkov.Takze nemozem posudit ich ucinnost ani ich porovnat z inymi na svete.
Proste nesie sa to v duchu:my sme odbornici, zverte sa slepo do nasich ruk".
Zialbohu v dnesnom svete to nie je dost. Ja chcem vidiet presne zlozenia preparatov a atestaty kvality nezavislymi organmi, napr prisne testy a nahodne retesty na udelenie a udrzanie GMP certifikatu.

RNG

ja, ako byvaly vedecky pracovnik sa spolieham len na statistiku, nie na individualne pripady.
Individualne existuju aj zazraky, spontanne vyliecenia a pod.
Ale statisticky sa jasne ukaze, co vacsine zaberie a co nie.
Vyliecenie znamena nie len neustale branie niecoho, co pomaha ale vyriesenie problemu.
V pripade boreliozy je to znicenie kazdeho boreliozneho utvaru v tele, ci typickych korkovrtovych bakterii, ci ich formu bez bunecnej blany.
A zatial je len viacnasobny Elisa test hodnoverny.
Ine nie su dost presne na seriozne zistenie.
Vcelie produkty su vyborne, tak isto aloe, ale nepoznam z literatury (teda serioznej lekarskej, nie sirene povesti) ziadne pripady ludi vyliecenych tymito prostriedkami komplertne z Boreliozy. Preto ich povazujem len za pomocne, posilnujuce, nie hlavne, lieciace.

emma18

ahojte, vy co mate boreliozu aj vam sa chce tak hrozne spat niekedy? som v praci a uplne tu zaspavam, zatvaraju sa mi oci pomaly ani nevidim :o(

frontman

ja som mal boreliozu na srdci, ale bola v akomsi neaktivnom stadiu, priznaky som nemal
dobre to popisuje RNG, proste sa zasije, obali nejakym ochrannym povlakom alebo co a vegetuje vnutri

bral som na to detoxikacne pripravky dr. Jonáša (JOALIS), zatial sice neviem, ako to dopadlo, nebol som este na kontrole,
ale nepochybujem o tom, ze som ju z tela vyhnal.

sasa121

Milý RNG.Mám napríklad veľmi dobré skúsenosti pri liečbe boreliozy aj s homeopatiou.Ja,keď mi zistili túto dg. som nevybrala ani jediné balenie ATB,len prírodné a homeopatiu.Samozrejme som nikdy lekárke nepovedala, že rp skončil v koši.A vždy bola spokojná ako úspešne ma lieči.

sasa121

Mám veľmi dobré skúsenosti s používaním Aloe a propolisové ATB pri liečbe boreliozy,lekárka bola sama prekvapená.Vieš niekedy štúdie nie sú všetko,počet vyliečených pacientov a hlavne ich spokojnosť a dobré výsledky sú pre mňa dôležitejšie.

RNG

sasa121, nepochybujem o dobrych ucinkov aloe a komplexnych sacharidov na problemy srdca. Na to je literatury plno.
Ale na bakterie poznam jedine studie na arabinogalaktan, ktory potlaca vyvoj streptokokov a je uzitocny pri lieceni rakoviny. Kedze o komplexnych sachridoch je zatial dost malo informacii, snazim sa zhrnat, co len je.
Zatial je to len galaktoza a arabinogalaktan a tiez D manoza a Xylitol na niektore bakterie. Ale nikde nie je spomenute nic o Borelioze v spojeni s aloe.

sasa121

Veľmi rada by som ta nakontaktovala na MUDr.Košlíka, prim.natur.medicíny v Košiciach, ktorý by ti vedel poskytnúť aj bližšie informácie a o lek. štúdiách len toľko, keď nejakú majú píšu sa o tom celé romány a keď bola lek. štúdia z aloe testovaná na vzorke 3000 pacientov s chorobami srdca a za sledované obdobie nik nezomrel ani nedostal infark, tak sa to len tak šuone pod stolík a je po senzácii.