Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hemoroidy

PetoMin

Ten hemostop je fakt super, mňa tiež dostal z hemoroidov, a to do mesiaca. Som s ním veľmi spokojný. Aj pani lekárničke som zaň poďakoval :P

Marek26

Leoslav, ja som užíval diosminol nehovorím, že bol zlý ale vymenil som ho za hemostop, lebo sa mi zdal, že pomaly účinkoval a hemostop sa mi osvedčil viacej.

Leoslav

Skúšal niekto z vás Diosminol? Mne ho poradili v lekárni. Sú to tabletky určené priamo na problémy s hemoroidmy a zlepšujú problém so žilami. Ja som ich začal užívať a po štyroch dňoch mi poľavili bolesti a štípanie. Po týždni prestalo aj krvácanie. Beriem ich teraz asi mesiac a pol a zatiaľ je to v poriadku. Dúfam, že to vydrží.

RNG

Este raz zopakujem, hemoroidy potrebuju cistit a kremovat, na papier si treba dat krem a dobre tu oblast vycistit a vymasirovat zaroven.
Kvalitne kremy dokonca pomozu hojit a regenerovat to.
Ja to mam od otca, co mu to poradil jeho kamarat zo skoly, lekar niekedy uz v 40 tych rokoch minuleho storocia miesto operacie, takze s uspechom bojoval proti hemoroidom takto cely zivot, aspon 50 rokov v jeho pripade a ja uz aspon 30 rokov.
Ak na to zabudnem, do mesiaca ich mam spat.
Pomaha brat aj rozne antioxidanty, vcitane vitaminu C,,E D-3 a bioflavonoidov a inych, co spruznuje cievy.
Tiez pomaha cistenie ciev, tj podobne ako u krcovych zil a inych cievnych preblemov. Ved hemoroidy su vlastne len krcove zily, nic ine.
Nesetrit papierom ani kremom!

RadkaKov

v principe ak sa neda choroba odstranit beznymi liecivami a stale sa vracia a opakuje, treba zmenit navyky stravovacie /tiez docasna vypomoc/ a hlavne vyriesit psychicky problem choroby.Samozrejme na hemoroidy existuju mnohe maste a lieciva, to si najdete aj na nete /na kazdeho vsak zabera nieco ine/, ak vsak chcete riesit problem na vsetkych urovniach s individualnym pristupom ku kazdemu, pozrite si www.poradna-liecenie.eu a poslite presny popis svojho problemu.

bak666

Dobrz den som tyzden po operacii hemeroidov bol to otras a bolesti mam ete teraz.xcen sa opytat ci krv pri stolici po tyzden po operacii je normalna?niektory ma sa strasia ,ze to nie je v poriadku mal som vnutorny polyp a vonkajsie hemeroidalne uzliky tak sa somnou lekar vyhral. dakujem za odpoved