Hemoroidy

bak666

Dobrz den som tyzden po operacii hemeroidov bol to otras a bolesti mam ete teraz.xcen sa opytat ci krv pri stolici po tyzden po operacii je normalna?niektory ma sa strasia ,ze to nie je v poriadku mal som vnutorny polyp a vonkajsie hemeroidalne uzliky tak sa somnou lekar vyhral. dakujem za odpoved

Jarca5

Tak, ahojte vsetci , pridavam vlastnu skusenost,, som po zakroku, respektive podviazani 5 tich 2-3 stupnovych hemoroidov, trpela som 12 rokov na masivne krvacanie a nic ako nejake cipky ci takzvane capiky spisovne, maste, alebo sedenie v lavori nezabralo. Skusala som hladat na nete vo forach ako to ludia zvladaju, no nic som nenasla. Mozem povedat, ano je to velmi bolestivy zakrok, ale da sa to vydrzat. Ked sa to objavi znova ,, idem do toho znovu a bez pardonu...

ocelatus

Som po operácii vnúorných hemoroidov a bojím sa prvej stolice. Poradí niekto ako to zvládnuť? Vorped ďakujem.

ôôl

jasom už pisal ale fakt pomohol som priatelom lebo som to prežil nič nespekulujte po každej potrebe umyt cistou vodou nie teplovu ono može to štipat treba vydržat nechcem povedat že prosim Vas oprobujte aspon 2tyždne a pokial možes umy aj viac krat

Wapman

Ked 6mesiacov tak 6. Problem si natriet konecnik po stolici? Asi mesiac uzivam Milaniv, obcas mam 2-3bodky krvi na papiery hlavne ked sa namaham pri praci alebo ma prehana, ale ja som mal ist na chirurg. operaciu, ani s laserom to nechceli odstranit! Zatial sa ani k lekarovi nechystam nieto na operaciu,ajked mi obcas vyjde zila,ale je ovela lepsie ako predtym,mal som cele zdurene dookola.

join me

Prosím vás, ako dlho ste používali Milaniv? Ja ho mám 2 týždne, pomohol mi, mala som krvácajúci hemoroid vonkajší, zaliezol dnu, ešte sem tam trochu krváca, ale je to neporovnateľne lepšie. Niekde som sa dočítala, že by sa mal používať minim. 3 - 6 mesiacov po odznení problémov ako prevencia. Máte s tým skúsenosť, že až tak dlho? Ďakujem.

oxygenmask

a este nieco...u dr. som bola...pocas tehotenstva mi ho museli narezat, bola som v 8 mesiaci tehotenstva, bolo to strasne uz to nikdy nechcem zazit...potom som bola znova minuly rok u dr. na chirurgii, kde mi diagnistikovali 2 vonkajsie a 1 vnutorny:( na operaciu nepomyslam, nakolko sa vracaju a ja nemienim to absolvovat potom o rok znova:(...tak som nasadila super zdravu stravu...schudla som 17 kil za rok, papam len ovocie, zeleninu, ovsenne vlocky, orechy, biele maso:) velmi mi to pomohlo aj psuchicky aj fyzicky...teraz mam hemo v klude, nebolia, nestipi, nerezu, ale su tam:( a ja ich tam mat nechcem, preto budem nadalej uzivat milaniv, pretoze to je to jedine, co mi pomohlo, aj ked zatial nevyliecilo:))

oxygenmask

to mariaa:)

tak Detralex mi nezabral, spofax takisto nie, zda sa mi, ze v dubovej kore som sedela roky:( naozaj som vyskusala vsetko, jedine milaniv to zmiernil, ale nevyliecil...v liecbe pokracujem podla odporucani...niekde tu som citala, ze to moze trvat aj rok aj viac, tak to bude asi moj pripad...neliecila som to 4 roky...tehotenstvo to este zhorsilo...tak uvidime:)

co sa tyka psychiky uz rok chodim na psychoterapiu, kde sme zistili na sedeniach, ze to je z psychiky...som neustale v krci, strese...moze za to mje detstvo, vztahy s rodicmi a podobne:( neviem mariaa ci poznas psycho-somaticke problemy, ak si o tom este nepocula...takze tak:) ale dikes za prispevok:)