rng porad o strave

RNG

Aj celozrnny chleb je zdravy, ale ked ho zjes viac, ako vie telo spalit, ulozi sa ti ako tuk.Opatrne so skrobovinami a vecami z muky!
Jusy z obchodu su prisladzane, radsej jedzte viac ovocia a hlavne zeleniny

sophia

fakt tomu nerozumiem:stravujem sa zdravo,ziadne tuky,,a pritom vidim ako totalne vychudnuti ludia si kupuju plnotucne mlieko,biely chleba,rozne masove pirohy,syry,sladkosti.fakt uz neviem,keby som ja to jedla mam100kilov,nenavidim moje tucne telo

RNG

To by nevysvetlilo, ze niektori ludia vedeli schudnut.
Takze genetika nie je jediny faktor.
Hodne prispieva strava a zivotny styl. A to sa da kontrolovat, hoci to nie je lahke.

sophia

kiki si zlata,ale moje telo mi uz fakt leze na nervy,mozem aj 3 dni nejest a nepusti nic,alebo aj 3 dni jest normalne-to udrzim vahu alebo priberiem,proste je tak na 0 alebo ide do + ale nikdy do - a to potrebujem.bud sa zblaznim alebo nevie,uz fakt neviem,co vobec jest,kolko cvicit no neviem...

kiki

zalezi aj ako dlho sa snazis schudnut a kedy si prestala s HAK, telo potrebuje aspon 6 mesiacov na normalizaciu po HAK, niekedy aj dlhsie, tak to chvilu trva.Urcite pokracuj,ale dopraj telu cas.

RNG

Denne do 1800 kalorii.
Skladbu mas spravnu, menej skrobov(sacharidy), viac zeleniny,to by malo situaciu aj s kaloriami upravit.
Ber tyzdenne 1-2 krat lyzicu cisteho lecitinu(granulat, nie v oleji rozpusteny tekuty lecitin)2 hodiny pred cvicenim