pozri sem!

wiktoria

nie na treti den ale na siesty pretoze prvu tabletku som si vzala na treti den od zacatia menstruacie a pohlavny styk som mala za dalsie tri dni a to uz do mna dal...

mimka

wiktoria, na tvojom mieste by som sa neobavala. aj ked sa v pribalovom letaku pise, ze by si sa mala este 7 dni od zaciatku uzivania hak chranit aj inak, je len velmi malo pravdepodobne, ze by si otehotnela. Ovulacia potrebna na otehotnenie u vacsiny zien prichadza v polovici cyklu, takze ak by si otehotnela 3 den po zacati menstruacie, bola by to skor nahoda. Zalezi ale aj od dlzky tvojho cyklu. mne sa to za celu dobu, co som hak brala nepodarilo ani raz....

wiktoria

mne lekar povedal ze to mam zacat brat az na 3 den a taka moznost v letaku napisana nebola...tak preto sa tu tolko pytam...ja som si myslela ze som uz chranena lenze ako tak pozeram tak sme si mali davat este pozor...nechcem nikoho zatazovat mojimi problemami len som chcela trosku poradit...

jaja

Baby a aj trošku rozýšľate ked už beriete tú ochranu?
ved predsa predtým ako začnem tak si prečítam príbalový leták
HAK je liek ako každý iný!!!
rozum sa mi zastavuje nad takýmto prístupom:(((

wiktoria

dnes som si robila test a vysiel negativne...takze sa nemam coho bat...aj ked na druhej strane neviem ci to nebolo dost skoro

usiko

Wiktoria, ak beries HAK od prveho dna menzes, si chranena od toho prveho dna, ak beries od 2., 3.,4.,alebo 5. dna menzes, chranena si az po 7 dnoch uzivania....

barbie22

ja teraz zacme s naplastami a chcela by som sa spytat viem ze prvy naplast sa nalebuje v prvy den v menstruacii napr.ked to je pondelok tak pondelok a aj druhy a treti tyzden.potom stvrty dostanem menstruaciu napr v stredu.tak ako zacnem piaty tyzden pondelok ako minule alebo uz v stredu?prosim odpiste!!!!!!!!!