vlaasky

Príspevok v téme: vlaasky
babulka169

caute,uz som sem moj problem raz pisala..ale nikto mi neodpowedal. Chcela by som sa opytat,ktora farba najviac nici vlasy,a ktora najmenej.Chcela by som si totiz zbledsit vlasy z tmavohnedych naposledy farbenych asi pred 3 mesiacmi, na nejaku stredne hnedu a do toho blond melir. Bojim sa vsak ze mi to nechyti na blond ale na nejaku oranzovu,alebo mi to velmi znici vlasy.Pocula som totiz ze uz su aj take farby ktore vlasy nenicia. Poradte mi prosim dakujem..

evula

ja si odfarbujem vlasy uz veeelmi dlho a vyskusala som mnoho farieb, pricim garnier som skusila raz a uz nikdy to neurobim, vlasy ako slama :-( ale napr. naturals&easu je fajn, oplati si kupil drahsiu farbu... a ak mate velmi suche a znicene vlasy, gliss kur nepomoze... treba potom kupovat kvalitnu vlasovu kozmetiku z kadernictiev :-( bohuzial :-(

karinnnn

ahoj pink, ak mas suche a znicene vlasky daj si tie konceky zastrihnut staci par centimetrikom , vlaskom to pomoze.a co sa tyka balzamov a kondicionerov, vybralala si si velmi dobre.gliss kur je naozaj skvely, pouzivam ho uz dlhsiu dobu:D

enwyy

no ja mam take iste huste kucerave,ten gliss kur wazne pomaha ja mam doma taky sprej dwojfarebnyy, mozno nie hned ale po case uwidiis rozdiel. Skutocne je to welmi dobre budes mat leskle wlasky..a inee.. snad len taqe tie domace recepty heh:D

pink

Mám taký menší problém mám husté vlnité vlasy,suché končeky a vlasy zničené z polročného žehlenia vlasov žehličkou.Neviete mi niekto poradiť nejaký výrobok ktorý dostať kúpiť v drogerke.Kúpila som si regeneračný balzam z 19 zložkami od gliss kur nemáte s ním nejaké skúsenosti?Prosím napíšte.

Aria

Babulka hlavne neexperimentuj sama a chod ku dobre kadernicke. Ta ti poradi ako na to. Ja mam tmave vlasy a chcela som nico ako ty a odhovorila ma. Ale vedia ako na to ak chces. A hlavne sa zamysli co budes robit ak to zacne odrastat. To bol u mna hlavny argument preco nie...

enwyy

noo peroxid vlasky dost nici to je pravda,a neviem o takej farbe som este nepocula ale nikdy nevies..skus na nete pohladat:)

babulka169

no hej ja mam totiz od prirody dost tmawe wlasy axcem si dat bledsiu hnedu a do toho melir blond ale welmi sa bojim tych znicenych vlasov no..preto:)..a ze wraj sa daju kupit w lekarni nejake take farby co nenicia vlasy ale to by mi o nich powedala kadernicka nie?..no newiem

pete :)

Najlepšie su jednoznačne GARNIER !!!..."paletky" strašne vysušuju a ničia vlasy, tiež dlho nevydržia bo sa rýchlo zmyju :)

nataša

. Počula som že najlepšie farby a aj šetrné k vlasom sú od garnier ale ak chceš stredne hnedú tak si kúp tú od schwarzkopf natural and easy či ti to však chytí na tmavé vlasy to neviem ale určite si ich nefarbi doma chod ku kaderníčke.