Konopný krém na akné

Adela94

Nepoznám konopný krém ale odporúčam prečítať tento článok medium.com. urobila som všetko ako zaznačil lekár a teraz tvar vyzerá o viac lepšie

Yvonne

take som dlho trpela aknom a vyskúšala rôzne kozmetické prípravky, ktoré mi nikdy veľmi nepomohli, skôr len vysušili pleť.
Som veľmi rada, že som objavila krém s cbd, ktorý bol zatiaľ to najlepšie, čo som proti akné vyskúšala. Používam už asi 2 mesiace tento krém a môžem ho ďalej odporučiť: www.cannapio.sk

fiieaprf

Tabletky na akné - derminax.lv Dnes uplynú 2 mesiace od začiatku mojej liečby a účinky sú naozaj uspokojivé. Zmizli aj tie hrozné vyrážky. Veľmi odporúčam.

hypolite

Minule som objavila nového predajcu prírodnej kozmetiky na Slovensku, sú tam skvelé ceny a výborné produkty, vyskúšala som aj konopnú kozmetiku, odporúčam tu je link ak by mal niekto záujem:
pracanadoma-skusenosti.eu

superhero

Ahojte, chcem sa spýtať tých,čo vám to pomohlo,ako často ste si čistili tvár s tou micerálnou vodou od cutishelp?

Tinka1005

Dobrý večer chcela by som sa poradiť čo mám robiť...akné sa mi robí poslednú dobu dosť často na chrbte, tvári a na hrudníku...neviem čo mám robiť nechcem skúšať rôzne krémy chcem sa toho zbaviť a neviem ako...akné mám dosť veľké 1cm menšie ani nemávam....dúfam že mi pomôžete...ĎAKUJEM