Konopný krém na akné

dedo_vsevedo

Tak mozem povedat,po piatich dnoch je moja pokozka od pouzivania konopneho kremu ovela,ovela krajsia,co som mal male skvrnky od akne,su skoro prec,a akne sa mi uz vobec netvori...ako bolo v prvom dni pouzivania tohoto kremu,som nadmieru spokojny,odporucam...

dedo_vsevedo

a je mozne ze po dlhodobom uzivani sa mi nebude tvorit nic???lebo ja som akne nemaval....a keby som zase zacal mat tak urcite ten krem pouzivat nebudem...

dedo_vsevedo

agina-lenze ja som nemal zaccervenanie,mne sa spravili styri velke vyrazky(z mikrocyst)moze byt aj to,ze tokonope mi z toho vytiahlo len hnis???

agina

dedo vsevedo tam pisu, ze po pouziti kremu moze byt slabe zacervenanie, ktore vymizne samo.Kludne ho pouzivaj aj nadalej, ale necakaj zazraky.

dedo_vsevedo

teda newiem,v com som podla vas urobil chybuu???vcera vecer som si ho natrel na vycistenu tvar v tenkej vretve a dnes rano tak isto...teda,pripojte sa aj vy co ste pouzivali konopny krem,ze ake s nim mate skusenosti....

dedo_vsevedo

inak teraz idem z predzrkadla,a z toho konopneho kremu sa mi urobili styri velke vyrazky vedla seba...ktore museli ist prec..:DDD
takze newiem,ja som akne skoro vobec nemaval,a teraz???no hroza,kazdy ten krem tak vychvaloval....a za jeden den pouzivania vybuch...no hroza,newa,kazdy sa uci na vlastnych chybacch...