nádcha

flower

nech vyskusa pit kuraci vyvar. kuracia polievka naozaj pomaha odstranit zahlienenie. moze skusit kloktat min. styrikrat denne teplu slanu vodu, pit horuce tekutiny - najlepsie je bylinkovy caj s medom, pomoct by mohlo aj naparovanie - malo by trvat asi 10 minut a malo by sa robit cca trikrat denne. dobre pomaha aj ked si prsia natrie gafrovou alebo mentolovou mastickou, poriadne sa zabalit do teplej deky a treba, aby si hlavu podlozila vyssie, aby sa hlieny lahsie uvolnovali. a vtedy je dobre jest viacej bielkovin.

RNG

V prirodzenej forme by to samozrejme bolo lepsie, ale neviem si predstavit, ze by niekto jedol kvanta divokeho pamajoranu, ktore by sa rovnali klinicky ucinnej davke (odporucene davkovanie 3x300 mg oreganoveho oleja).
Ci ho maju v lekarnach neviem.
Ja ho v mojich doplnkovych obchodoch mam, lebo je to velmi uzitocny prirodny prostriedok.
Tak ako aj mnohe ine veci, bez bombastickych reklam ale kvalitne a cenove pristupne.
A podla moznosti v ucinnych davkach. Nie zlomkoch ucinnych(klinicky dokazane ucinne davky) alebo vobec bez uverejnenia presneho zlozenia ucinnych latok, ako ma mnoho inych vyrobkov predavanych v lekarnach.
Co sa tyka GSE jedna kvapka je ekvivalent asi 3-4 grapegruitove semienka. Na 15 kvapiek by si musel schrumat 60 semienok-to je dost neprakticke.Okrem toho extrakt(citricidal)neobsahuje niektore drazdiace latky zo semienok.

janka

Vylučenie mlieka som jej poradila,lebo s tým mám aj ja skúsenosti a ten oreganový olej a GSE asi v lekárni nekúpi,.pravda? A dík za odpovede

RNG

Oreganovy olej odhlienuje aj ma silne antimikrobialne vlastnosti(3x300 mg s jedlom!)
Ja by som vylucil docasne mlieko aj vsetky mliecne vyrobky.
Ak kvapky do nosa nepracuju, treba skusit ine: napr striebornu koloidnu vodu alebo roztok GSE(6 kvapiek do deci vody)
Proti alergiam je quercitin(2x400 mg) a vitamin C(ester C s bioflavonoidmi ,3 gramy denne)

elle

Ahoj, skus jej poradit aby absolutne vylucila biely cukor a sladkosti z jedalnicka, pretoze prave ten oslabuje imunitu a nech kazde rano nalacno vypije aspon 3-4 dcl cerstvo odstavenu ovocnu al. zelen. stavu.... senna nadcha ju zarucene prejde :-)