ach to hlupe akne

alic3

no neviem. myslim, ze ajtak vacsina bab, ktore maju krasnu plet sa ziadnymi odumretymi bunkami nikdy nezaoberali a celkovo na to dost kaslu. a ten zihlavovy caj inak pre mna nic moc. som ho pila na strednej litre a vysledok bol akurat, ze sa mi dost zhnusil.

dodka

natasa ja pijem tiez sypany, nemam si tu kde natrhat cerstvu zihlavu, ktora by nebola nasiaknuta vyfukmi z aut..ale funguje aj ta susena

xiix

cervena_lienka skus nech ti doktorka skusi predpisat nieco ine ako roaccutane ja by som ho uzivala az vtedy ked by som vyskusala vsetko ostatne mne osobne napriklad pomohol zineryt a teraz mam uplne cistu plet po 2 mesiacoch uzivania...

nataša

ten žíhľavový čaj môže byť aj sypaný nemusí byť čerstvý?Lebo niekto tu písal že žihľava je najlepšia do konca mája.

xiix

alic3 nahodou raz za den nestaci treba 2x denne rano a vecer rano mas na tvary vsetky odumrete bunky co sa nahromadili pocas noci a vecer sa trebe zbavit necistot ....

dodka

suhlasim so sonym ten zihlavovy caj je vazne dobry, uz ho pijem 6. den a naozaj je to na tvari poznat, menej sa masti.

sony

prepáčte, že sa vám miešam do vášho fóra, ale môžem vám poradiť niečo čo vás vášho problému zbaví natrvalo. Minimálne dva týždne pite žihľavový čaj.Áno žihľavu čo rastie všade. Odtrhnite za hrsť mladých výhonkov a zaparte ich horúcou vodou, potom prceďte a pite päť krát denne jednu horúcu šálku po dúškoch.

alic3

no ja sice nemam zas az tak hrozne akne, ale celkovo mam dost "necistu" plet. a inak mi pomaha prave, ked sa o nu az tak nestaram. raz za den uplne staci. netreba naletiet na vsetky uzasne pripravky. si myslim, ze ta chemia skor skodi ako pomaha.

sofija

Ja mam tiez tento problem s otrasnym akne ale dala som sa na roaccutane,beriem ho 2 mesiace a z neziaducich ucinkov mam len suche pery nic ine obcas mi slzia oci co mi predtym nikdy ale inak nic