Jazvy po akne

Príspevok v téme: Jazvy po akne
cervena_lienka

Ahojte! Mam dost problematicku plet. Na tvari sa mi povyhadzovali hrozne vyrazky a to uz som po puberte. Uz sa mi to sice pomalicky zlepsuje, ale zial po mojom snazivom vytlacani...mi zostali jazvicky...a zda sa ze to same akosi nezmizne. Neviete mi nejako poradit? Normalne mam na licach jazvy...viem asi som to s vytlacanim prehnala, ale da sa tomu nejako este pomoct??? Dakujem:o)

monika12

Smajka, ďakujem za odpoveď. Skúsim to používať vkuse aj ja a uvidím. Ešte jedna otázka. Používaš ju len večer alebo aj ráno?

bobkaa

moja segra mala s akne a jazvickami tiez problem a pomohol jej chemicky peeling na domace pouzitie. V lekarni jej odporucili od Biodermy, Sebium peeling, vraj je najsetrnejsi a najucinejsi. Pouzivala hodva mesiace a ma nadhernu plet. Vraj ju to prvy krat trosku stipalo, ale len par minut a potom uz nic. Davala si to na celu noc, rano vycistila a nebola vobec cervena. Teraz je este dobry cas. Tieto chemicke peelingy sa nesmu robit v lete kvoli pigmentovym skvrnam. A vraj chemicky peeling je aj na omladenie pokozky - aspon ten z Biodermy :)

ESMERA/ATIDE

Ahoj, ja som tiež hrozný prípad, mám už dlho problémy s akné, a to už mám 28 rokov, vyrážky po tvári aj po tele, mala som tam až také tmavé fľaky, plakávala som, že to nezmizne, ale potom som sa išla opaľovať v lete k moru a bolo to preč! Opálením všetky jazky zmiznú, uvidíš, a chce to aj čas, aby sa to hojilo prirodzene, ak na to už nebudeš makať :D

jijjjka

mne ten CICAPLAST pomáha aj na jazvy po akné,ale nie je až tak účinný ako laser, na ktorý som chodila 1x do týždňa za 2 mesiace...absolútne nebolí ;)

JahO_Odka

Ten Cicaplast od La Roche je fajn vec, ale skôr na väčšie jazvy ako sú tie po akné. Skvelo hojí akékoľvek iné ranky, trebars mne pomohol urýchliť hojenie po odstránenom znamienku :)

smajka

monika12

Prepáč že až teraz, ale nechodím tu často. Po pravde, emulziu som používala bez prestávky, aj keď sa to nemá. Občas som niektorý večer vynechala. Pleť sa mi upravila a bála som sa zameniť ju za akýkoľvek iný krém. Vkuse možno 3 mesiace. Nič hrozné sa nestalo:-) Došla mi a chcela som skúsiť ešte Glyco A. Ten mám teraz. Ale syncare je lepší. Min. vôňou a konzistenciou je oveľa príjemnejší. Glyco tiež používam už dlhšie, s tým že cca 2x do týždňa vynechám. Výsledky po syncare som videla cca po mesiaci.

monika12

Smajka, chcem sa spýtať. Po akom čase pri používaní zjemňujúcej emulzie si videla výsledky? Ja ju používam týždeň a zatiaľ nič. Trošku ma po nej štípe tvár a som červená. Neviem či je to normálne. Používaš ju tak ako sa tam píše? Večer 30 dní, potom 30 dní pauza?