moj koniec

Príspevok v téme: moj koniec
lencok1

Uz nevladzem, preto sa so vsetkymi lucim...uz nechcem byt na tomto svete a trpiet, uz som toho porobila akurat dost a znicila som aj svoje telo, nehovoriac o svojej dusi, tazko sa zije so psychickou chorobou, nicim svoju rodinu, praitela, nikto ma nechape, vsetko stracam...keby sa mi skor pomohlo nemuselo to takto dopadnut, uz sa mi to nechce tahat...uz mi vazne stacilo, co som mohla to som pokaslala...taky clovek si nezasluzi druhu sancu, teda tisicu v mojom pripade...ja sa zo svojich problemov neviem vymotat...uz je neskoro na zachranu mojej duse, ta je uplne na dne

lencok

ahoj mariaa, ani neviem co napisat, mam sa celkom ok, aj ked bz som prijala aj lepsi stav:(...
vcera sa zabil ocinov kamarat na aute, tak zasa len rozmylsam aky je ten zivot smutny:(

lencok

ahojte moji:)...
veve to je krasne ze si uz videla nozicky, rucicky...tak nech sa ti dari dalej v tom tehotenstve:)
mariaa mam sa celkom fajn , ujde to:)...chodim do skoly a popritom mam este zopar zaujmov, tak dufam ze vsetko je na dobrej ceste:)a ty ako? konecne mas regostrovany nick, to je super, lebo nikto nebude moct za teba pisat prispevky

Veve

Ahojte :-))
Dnes som bola na poradni.Robila mi ultrazvuk a dieťatko je v poriadku a dobre sa vyvýja.Keďže nemá kvalitný ultrazvuk tak mi ešte nevedela presne povedať čo to bude.Predpokladá že dievčatko.Na ďalší ultrazvuk mám isť až o dva mesiace tak by to bolo lepšie vidno. Je veľmi zlaté a bolo mu vidno ručičky,nožičky... Aké bolo kráááááásne:-)))Je to boží zázrak. Ani si neviete predstaviť aká som šťastná že budem mať moje konečne vytúžené bábo:-))
Tak sa zatial pekne majte a prajem pekný deň.

lencok

a to ze by som nedokoncila skolu sa nebojim, pretoze ma bavi a zatial som kazdu skusku zvladla absolutne v poho, takze tak:)