moj koniec

Príspevok v téme: moj koniec
lencok1

Uz nevladzem, preto sa so vsetkymi lucim...uz nechcem byt na tomto svete a trpiet, uz som toho porobila akurat dost a znicila som aj svoje telo, nehovoriac o svojej dusi, tazko sa zije so psychickou chorobou, nicim svoju rodinu, praitela, nikto ma nechape, vsetko stracam...keby sa mi skor pomohlo nemuselo to takto dopadnut, uz sa mi to nechce tahat...uz mi vazne stacilo, co som mohla to som pokaslala...taky clovek si nezasluzi druhu sancu, teda tisicu v mojom pripade...ja sa zo svojich problemov neviem vymotat...uz je neskoro na zachranu mojej duse, ta je uplne na dne

veronika

lenčok je to len na tebe ale ak sa nechceš hneď s ním stretnúť tak to zatial odlož.Ale aj tak sa pekne spoznávajte :-)
A ešte k tomu individovi. Nerobte si z neho nič on za to nestojí.Lenka máš pravdu, všetko sa mu raz vráti a to dvojnásobne.Som zvedavá čo ten blbec zase napíše,aspoň sa budem smiať nad jeho príspevkami:)
Už budem v 21.týždni tehot.a na bábo sa veľmi tešíííím, prepáčte opravujem tešíííme. S priateľom sa veľmi ľúbime a to aj napriek problémami aké máme. Som veľmi rada že ho mám :-)
Lenka ak by som náhodou rodila v Žiline(ešte uvidím kde budem) tak rátaj s tým že ty budeš medzi prvými ktorá moje bábo uvidí ak samozrejme prídeš. Termín mám vo februári.
Tak prajem dobrú nocku.

veronika

Ajoj Lenčok
Na tvojom mieste by som išla s ním von.Je dobré že vie veľa vecí o tebe, aspoň si nebude domýšlať a uvidí ťa takú aká si. Nič tým stretnutím nestratíš, len získaš.Aspoň spoznáš nového človeka a ak ti chce pomôcť tak to je dobré. Lenka veď sama si písala že potrebuješ mať niekoho pri sebe.On ti ponúka pomoc a priateľstvo.Len to nezahoď a choď do toho inak to potom budeš ľutovať.Ak aj s ním niekam pôjdeš buď hlavne sama sebou.To chalani majú najradšej-poznám to podľa vlastných skúseností a myslím že ťa chce spoznať takú aká si.
Teraz si naozaj zaslúžiš byť šťastnou a aspoň jeden deň prežiť v pohode s úsmevom na tvári. Naozaj ti to želám :-)

mariaa

lencok1,co si to pisala o tych bradaviciach na tvari?To su kurie oka,ludovo povedane?No a na toho chlapca si daj pozor,ale nevies co ked fakt sa zamiloval.Cas ukaze.Nie kazdy pozera na krasu.Ako pisal rodrigez,krasa pominie rokmi.Musis sa rozhodnut sama.Maj sa krasne.Ozvem sa az zajtra.Idem pozerat na Ruzovu zahradu.AHOJ.Dobru noc vsetkym.

rodrigez

UUUU to co sa tu zjavilo za trtka? Zadaro mu ziadna neda, tak sa odbavuje na nete? Mas problem s mierami kokotko? V skole ta tirali? Doktora potrebujes ty, aby ti vysvetlil ze tych tvojich par centy a nasrane v hlave na zivot nestaci... Jaaaaj mam strasne rad takychto blbeckov... poriadne mu to nestoji, tak sa potrebuje odbavit aspon slovne... parada... na ulici si urcite frajer... kopec reci a na hajzli si musi sadnut...