moj koniec

Príspevok v téme: moj koniec
lencok1

Uz nevladzem, preto sa so vsetkymi lucim...uz nechcem byt na tomto svete a trpiet, uz som toho porobila akurat dost a znicila som aj svoje telo, nehovoriac o svojej dusi, tazko sa zije so psychickou chorobou, nicim svoju rodinu, praitela, nikto ma nechape, vsetko stracam...keby sa mi skor pomohlo nemuselo to takto dopadnut, uz sa mi to nechce tahat...uz mi vazne stacilo, co som mohla to som pokaslala...taky clovek si nezasluzi druhu sancu, teda tisicu v mojom pripade...ja sa zo svojich problemov neviem vymotat...uz je neskoro na zachranu mojej duse, ta je uplne na dne

mariaa

Diky moc lencok1,nepozerala som,ale urcite je to pravda,lebo ked si v pohode tak tazko clovek z nicoho nic len tak upadne do takych problemov.Vo svete je cim dalej tym viac egoistov.A dobry a citlivy ludia doslova vymieraju.Za chvilu to bude ohrozeny druh.Takze musime byt silne.Ja musim koncit,ale ak to bude mozne este sa ozvem.maj sa lencok1 aj Ty rodrigez.

lencok1

inak ak naozaj pan boh existuje tak ho prosim nech mi posle niekoho kto ma konecne prebere z tohoto zleho sna!!!
lutujem ako som vsetko pokazila, ako som vysadila lieky aj ked som nemala, a nemala som vtedy oporu ani zo strany najblizsich, ja asi vazne budem hladat svoju druhu polovicku pred dverami psychiatrie, zatial co som sa zoznamila s ludmi odtial, su neskurocne uzasni, citlivi a maju srdce, kdezto ti ostatni si skoro vobec nic nevazia...aj moje kamosky tie vedia kecat len o hovadinach:(

rodrigez

Lenocok tak tomu ver, u mna to bolo presne take iste. Tiez ma citovo vyzmykal nestastny rozchod. Ale to je nadlho. Az postupom casu si clovek uvedomi ze to nestoji za trapenie. AKurat vcera bol den za dusevne zdravie. Nikdy som nemal psychycke problemy, nikdy som nebol u psychologa, ale ten rozchod ma zmenil natolko, ze dokazem takychto ludi chapat. Bolo to tazke obdobie, uz uz som si myslel ze u psichiatra skoncim. Vsetkym tym chcem len povedat ze chapem ludi co maju psychycke problemy. Cital som o tom jednu knihu. Vlastne cele to je len o narusenej chemii v mozgu. Uzkost, depresia a podobne. Na to su dobre tie lieky, aby tu chemiu dali do povodneho stavu. Hlavne je to, ze sa to da uplne vyliecit ako cokolvek ine. Akurat treba vnimat pozitivne veci. Preto som vslastne aj prestal pozeravat TV noviny. Radsej si pozriem nejaku komediu. Takze hlavy hore, vsetko to bude ok, je to choroba ako kazda ina a da sa v pohode liecit. Len clovek musi chciet.

lencok1

maria nao zdravie je najdolezitejsie, drzi ti palceky aby si bola ok:) a rodrigezovi nech najde tu svoju pravu polovicku nech sa bude mat o koho postarat...
inak neveim ci ste sledovali vcera televizne noviny myslim ze to bolo na markize, ale davali tam ze psych, ochoronie zvacsa spusti nejaka smutna tazka udalost ktoru nevieme spracovat ako to bolo aj u mna...vsetko kvoli "nestastnej" a nepochopenej laske...viete co je najhorsie? ze som davala davala a teraz uz nemam co davat, citovo som vyzmykana akoby som necitila...

lencok1

maria nao zdravie je najdolezitejsie, drzi ti palceky aby si bola ok:) a rodrigezovi nech najde tu svoju pravu polovicku nech sa bude mat o koho postarat...
inak neveim ci ste sledovali vcera televizne noviny myslim ze to bolo na markize, ale davali tam ze psych, ochoronie zvacsa spusti nejaka smutna tazka udalost ktoru nevieme spracovat ako to bolo aj u mna...vsetko kvoli "nestastnej" a nepochopenej laske...viete co je najhorsie? ze som davala davala a teraz uz nemam co davat, citovo som vyzmykana akoby som necitila...

lencok1

vy ste moje srdiecka zlate, co tu pisete...viete ja by som niekedy tak chcela zmenit svet...aby to tu vsetko bolo take krasne, pohodove a aby sme z kazdej strany, telky, ci novin nemuseli pocuvat o nestastiach, preco sa viacej nehovori o pozitivnych udalostiach, tie akoby nikoho nezaujimali, z coho ma mat potom clovek dobru naladu...niekedy mam pocit ze niektorich ludi zivi to ze niekomu sa stalo nieco zle:(

mariaa

Ahoj,no lencok1,tak sa mi to paci.Aj ja niekedy vstavam a hned zrana ma prenasleduju chmurne myslienky,len ich treba zahnat hned zavcasu kym nam neprerastu cez hlavu.Len ja mam aj zdravotne problemi,a to ma ubija niekedy viac ako rany od zivota.Lebo na to som si uz zvykla,ale na podlomene zdravie si zvykam uz 10rokov.A uz som na dobrej ceste.Hlavne v zivote je zdravie,to si vaz najviac,to ostatne pride postupne samo.Prajem pekny den vsetkym.Aj tym ktory sa snazia zneprijemnovat druhym zivot.

rodrigez

Bre rano holky... no ako tak citam vase prispevky, obdivujem vas ze to zvladate. Musim uznat ze mate sily viac nez by som si kedy pomyslel. Ono aj tak je najzaujimavejsie na tom celom, ze vy potrebujete niekoho, kto by vam bol oporou, kto by sa vedel postarat o rodinu ci vas. Je to haluz, lebo ja zasa riesim o koho sa postarat. Proste tym celym chcem len povedat, ze treba vydrzat to najhorsie obdobie a bude to fan. Po svete behaju aj taky ludia ktorych prave potrebujete. Len im chvilu trva kym vas najdu, alebo vy ich. Holky drzte sa, drzim vam palce. Ste ovela silnejsie ako tie, ktorych jediny problem je aky lak si namachlat na nechty.

lencok1

ahojte moje zlate dievcatka, uz od piatej nemozem spat, prenasleduju ma zle myslienky, tak sa ich snazim vsemozne zahanat...tak vas lubim, a myslim to vazne, ved vy mi davate silu ist dalej, ani neviete ako vela pre mna znamenate,nikdy som si nemyslela ze toto je mozne...
veronika ty hlavne mysli na svoje sladunke babetko ktore spinka v tvojom brusku:)...ja viem ze to nemas lahke, a zivot nie je lahky, ale mozeme si ho tu navzajom sprijemnit a aspon my sa tu budeme snazit a uvidis ako i ty mne pises, ze vsetko raz bude fajn, kedy to uz nechame na nase osudy, ale ja verim, ze nam prinesu este vela pekneho, len dufam ze ja to dovtedy vydrzim....

veronika

Ahojte
Mijka som rada že si sa už ukázala.Nevedela som čo je s tebou. To je dobré že si s Mijkom kamoška, obidvaja ste potrebovali od seba odstup a ten vám pomohol.Som rada že ti je už lepšie.
Lenčok vidíš ako ťa tu všetci povzbudzujú.My chceme ti dobre a verím že sa z toho zlého stavu dostaneš, len to chce svoj čas.Aj ja by som ťa rada videla.inak si fajn kočka nielen výzorom ale aj srdcom.
Dnes som si poplakala.Pohádala som sa trochu so svojím otcom.Mal vypité a nadával tu.Tak som mu povedala svoje.Chce ma tu mať doma nasilu a vôbec si neuvedomuje že mi ubližuje.Už niekedy fakt nevládzem.....