moj koniec

Príspevok v téme: moj koniec
lencok1

Uz nevladzem, preto sa so vsetkymi lucim...uz nechcem byt na tomto svete a trpiet, uz som toho porobila akurat dost a znicila som aj svoje telo, nehovoriac o svojej dusi, tazko sa zije so psychickou chorobou, nicim svoju rodinu, praitela, nikto ma nechape, vsetko stracam...keby sa mi skor pomohlo nemuselo to takto dopadnut, uz sa mi to nechce tahat...uz mi vazne stacilo, co som mohla to som pokaslala...taky clovek si nezasluzi druhu sancu, teda tisicu v mojom pripade...ja sa zo svojich problemov neviem vymotat...uz je neskoro na zachranu mojej duse, ta je uplne na dne

lencok

mariaa to si nevsimaj...to je tu normalne, takito pakovia bohuzial este stale existuju...zaregistruj sa a uz nebude mat na teba dosah
dnes vam vsetkym prajem krasny dnik...:)

mariaa

Ahoj leni,tak nenachadzam na to slov,ale ja si nick zmenim len musim pockat na syna a zaregistrujem sa,ale to musi mi poradit syn.Takze zatial TI prajem vsetko naj....,aby sa Ti darilo v skole,aj v osobnom zivote.Budem rada ked sa ozves.Hlavne aby Ti zdravie sluzilo.Ahoj,Pa.Mariaa-zatial.Som rada,ze si piseme.Zivot je javisko,na ktorom musit hrat.Aj ked srdce krvaca TY sa musis smiat.

mariaa

ahoj leni,no co to ma znamenat?TOTO som ja nenapisala,prispevok o 20,03hod.dcera hrala prave na PC hry.Ja som pozerala telku.NO ty chudaku,mas tak nizke sebavedomie,ze sa nevies vyjadrit pod jednim nickom,ale stale pouzivas inych.Leni maj sa krasne,a pis basne.A pekne snicky.A skolu urcite dokoncis,preco by si ju nedokoncila.maj sa.