moj koniec

Príspevok v téme: moj koniec
lencok1

Uz nevladzem, preto sa so vsetkymi lucim...uz nechcem byt na tomto svete a trpiet, uz som toho porobila akurat dost a znicila som aj svoje telo, nehovoriac o svojej dusi, tazko sa zije so psychickou chorobou, nicim svoju rodinu, praitela, nikto ma nechape, vsetko stracam...keby sa mi skor pomohlo nemuselo to takto dopadnut, uz sa mi to nechce tahat...uz mi vazne stacilo, co som mohla to som pokaslala...taky clovek si nezasluzi druhu sancu, teda tisicu v mojom pripade...ja sa zo svojich problemov neviem vymotat...uz je neskoro na zachranu mojej duse, ta je uplne na dne

SHAKTI

vy nechcete zomriet,iba psych.deptate okolie! chcete aby trpelo rovnako ako trpite vy! ak umriet chcem,nebudem o tom dookola kecat ale to jednoducho spravim. Ten kto o smrti iba hovori,o samovrazde,umriet nechce,je to iba zufale volanie o pomoc.Cakas ze ti niekto pomoze?? omyl! Pomoz si sama!!
Dokazes to,len treba chciet!

SHAKTI

Prosim vas prestante a nebudte smiesny!!
Co ste stratili??? Mas kde spat,co jest, mas rodinu,priatelov!!! Zivot neni tvoj,nemas na to pravo..
precitaj si temu Smrt,uz sa mi to nechce opakovat stale dookola.
Divala si sa ako ti niekto koho si milovala umieral v bolestiach a hovoril,chcem zit,pomoz mi?? Divala si sa niekedy smrti do oci?? Nie a preto ti hovorim,ze v tej chvili by si si uvedomila ako zit chces a ze mas strach..smrt..vy netusite co to je,co to znamena a ani ako chuti..ste len deti,co nevedia od dobroty co robit! Nemas zmysel zivota?? poobzeraj sa okolo seba a nemysli iba na seba!
zdar..aj ked ste v depke,nic vam nedava pravo hazardovat so smrtou!

chcem zomriet

lencok1 - ako keby som to pisala ja... moja mama si uz aj mysli, ze chcem nieco vyviest.. huci do mna, no zabranit mi nemoze.. chodim domov na vikend, pracujem 150 km od domu.... stratila som vsetko.. vsetko pre svoju hlupost... uz si zacala vyberat ibalgin ked ma sestra zacala doslova bit len aby som to pustila.... ale ja uz nevladzem.... po pravde, v tichosti chcem opustit tuto zem a nikomu neublizovat.. rodine.. priatelovi.. vsetkym...

Petuska

hlavu hore...život je predsa krásny len ho treba vedieť žiť a aj keď sa nám to nie vždy podarí podľa našich predstáv musíme sa o to snažiť zas a zas...až sa nám to podarí...tak nezúfaj a začni žiť...

ninika

hej presne tak ..bud trosku optimistka...a vaz si ze tu mozes byt pretoze je to nadherny svet,zalezi iba od teba ako si ho zariadis a co pre seba a okolie urobis...