Pehy

skarednak!!!

prosiim ak osa ma zbavit pehoch kazdi na mna pozera ako na ztvorenie aniektor iblbci sa mi smeju tak mi poradte prosiim to sa neda vidrzat

(ANNA)

flower

a preco sa ich chces zbavit? pehy su neskutocne sexi! to ti potvrdia viaceri muzi a kazdy mozny casopis. ale ked sa ich chces naozaj zbavit, v lekarnach zozenies volne dostupne bieliace prostriedky na zosvetlenie pokozky, aj ked pehy ti z nich nezmiznu nastalo, ale docasne a navyse maju nevyhodu, ze pocas ich pouzivanie sa nesmies dostat do styku so slnecnymi lucami, takze sa ich odporuca pouzivat v jeseni a zime. dalsi sposob je roztok kyseliny glykolovejm ktora je zakladom chemickeho peelingu. lenze to si nesmies aplikovat sama, lebo by si si mohla poskodit plet! keby si sa rozhodla pre tento sposob, urcite navstiv koznu. a potom poznam este laserove odstranenie pieh, ktore je dost drahe, a ani laserom nedocielas aby sa tvoje pehy nezacali tvorit opat. a z babskych receptov poznam, ze si mas tvar natierat cistou citronovou stavou. nic z toho nemam odskusane, tak neviem. ale aj tak ti zarucim, ze pehy su naozaj velmi krasne. prave s nimi si zaujimava, jedinecna a krasna.