ziarlivost...

robo:)))))

Oni nam ich nedavaju, to len niektori z nas su prehnani paranoici. Ziarlivost je rakovina vstahu, tak sa na to vykasli.

envy

zuzkalinka: pri jeho praci musi chodit na "kavicky" a tak vybavovat veci. aj ja chodim von s kamaratmi a su to LEN kamarati. jasne, vtedy zasa ziarli ten moj :) ale obmedzovat ho nebudem..vie, ze ziarlim

zuzkalinka

ja by som toho svojho zabila, keby siel vonku na 'kavicku' s nejakou inou a este k tomu so svojou byvalou...neexistuje...a co respekt?????? baby zobudte sa

tanka22

ja jeho byvalu poznam, zdravime sa... ( ale nenavidim ju ) este ze sa stretaju tak malo, ale povedal mi ze to je jeho kamaratka a ze sa s nou sem tam stretat bude... z toho som bola dost smutna, ale zakazat mu to nemozem... vravi, ze teraz je so mnou a miluje len mna, ze nemusim ziarlit, ale tiez vie ze ziarlim...

envy

noooo pri byvalej by som vyvadzala..este na zaciatku nasho vztahu som sa ho pytala ake ma vztahy s byvalymi, a ze boli sucastou jeho zivota, ale je to uz minulost, jasne, ze keby potrebovali s niecim pomoct al.pod tak nebude apriori proti. ja jeho ex nepoznam ani jednu, mozno je to tak lepsie :))
pozri..ja nenavidim svoju ziarlivost..dusim ju v sebe ale on to aj tak spozna vzdy :) skratka musim bojovat s mojim ziarlivym druhym ja a to je niekedy riadna makacka :)

tanka22

envy ja to mam presne tak:) tomu sa neda zabranit, najviac ziarlim na jeho byvalu- samozrejme nechodia spolu casto, tak 2-3 krat do roka na hodinku, ale tu hodinku nedokazem nic robit, len mysliet na to ako je s nou:(
cica mas stastie:) zavidim ti... akoze ja mu verim, len mi vadi, ked je s nou.

envy

tanka22: ale najvacsie vycitky mam po tm, ked mi rozprava, ako bolo, a ze bezo mna sa nebavil atd..(dost casto chodime spolu von, aj s jeho kamaratmi, ale jasne, ze sa to neda vzdy a strazit ho nemienim). a stale mi vravi, ako ma lubi a aka som uzasna a jedina a ak ziarlim, ze śom trdlo :) ale nepomozem si..:)

cica

baby neviem ako vy, ale my sme s priatelom spolu 15 mesiacov a odvtedy sa so ziadnymi inymi babami velmi nestyka(ziadne kavicky,party bezo mna)akurat s jednou kamoskou z detstva,ktora aj tak ma chalana- jeho kamosa. Proste mu to vobec nechyba chodit niekam s inymi ako so mnou. Takyto problem som nikdy nemala, ale keby to robieval, ziarlila by som taktiez ako vy ak nie viac!;) myslim, ze je to normalne,ale velmi zavisi i od povahy chalana(mnohi sa tychto veci vzdat nedokazu) a mozno len ja som mala stastie,ked som narazila na takeho chlapa...:)

tanka22

envy, vobec ti nesibe, som uplne taka ista ako ty. ked ide niekde s kamaratkou na kavu tak mam nervy, ale dusim to viac menej v sebe. to nehovorim ked je s byvalou, to sa idem zblaznit, si predstavujem hocico, trapim sa... nechcem taka byt, ale neda sa to ovplyvnit:(

supercremo

a preco tak casto hladate dovod aby ste ziarlili? ja mam taku skusenost ze ked uz neni preco tak sa nieco vymysli na co by sa dalo ziarlit a preco by sa dalo hadat... ked hladas najdes