Tabletka po escapelle

Príspevok v téme: Tabletka po escapelle
m.

Mali sme nechraneny pohl.styk..a vcera mala dostat kramy a meskaju jej zatial jeden den.bol som kupit tabletku az na 3den(asi tak po 60hod od styku)od Soboty vecera.zaberie escapelle???malo by sa to dat do 72hod.newadi ze to neni co najskor? Sme zufaly...ako by sa malo prejavit ze zabrala?zatial len slabe tlacenie v podbrusku citila.Dakujem

aluska

anonymka nechaj sa prekvapit...na 100 % to zistis za 9 mesiacov...mala si byt taka mudra a taka snaziva pred tym sexom..ked si taka zodpovedna

anonymka777

Dobry den,mali sme nechraneny pohlavny styk s priatelom a tabletku Escapelle som uzila asi cca po 34hodinach. Chcem sa spyata ako zistim ci tabletka zabrala pretoze niekto tu pise inak a niekto inak. Mam par dni pred menstruaciou takze mi ta tabletka vyvola umelu menstruaciu alebo ako to je?

aluska

ak si uzila escapelle, tak to je tusim do 72 hodin...a ci si tehotna, to je tazko povedat...test je najspolahlivejsi az ked ti meska menzes

Nika1234

Prosim poradte mi...mala som nechrany pohlavny styk asi 3krat, ale partner sa do mna ani raz neurobil...bola som si kupit tabletku po, ale asi az 69 hodin po styku a teraz mam strasnu paranoju, ze nebude ucinkovat...prosim povedzte mi,ze bude:D
a este sa chcem spytat, ci si po tej tabletke mozem spravit tehotensky test a bude spolahlivy, nebude skesleny....a este ci si ho mozem spravit uz 7dni po pohlavnom styku,lebo v navode je to tak cudne napisane,ze graviditu to zisti uz po 7mych dnoch ale urobte si ho v prvy den vynechania menstruacie...prosim odpiste mi...fakt som vystresovana

beata

pocujte, takze ak spinim na 5 den?? znamena to ze tabletka zabrala? alebo ako to mam chapat, prosim dajte mi vediet. a este by ste mohli napisat ze ake je to spinenie, teda ako dlho, je to ako kramy? alebo len jednorazove? dakujem

timeaaa

Ahoj gwen, to iste sa aj mne stalo, uzila som ESCAPELLE asi po 6 hodinach a aj napriek tomu som otehotnela. Takze nic nie je 100 percentne.

gwen

Prave som sa vratila z gynekologie so sravou, ze som tehotna a to som uzila escapelle po zisteni, ze to priatel dal do mna pocas posledneho plod.dna. Pre istotu sme preto siahli po tejto tabletke "po", ktoru som si dala hned na dalsi den. No zial nezabrala a test preda vysiel pozitivny, takze na tabletku "po" sa uplne nespoliehajte.

dzi

...zobrala som tabletku asi 20 hod po pohl. styku.Necitim vobec nic, bla zbytocna tabletka?...po 2 hodinah zobratia escapelle som citila trosku "buchot" v hlave.moze to byt priznak ze zaucinkovala?dakujem za rady

dzi

...zobrala som tabletku asi 20 hod po pohl. styku.Necitim vobec nic, bla zbytocna tabletka?...po 2 hodinah zobratia escapelle som citila trosku "buchot" v hlave.moze to byt priznak ze zaucinkovala?dakujem za rady