co tak VZTAH NA DIALKU?

Príspevok v téme: co tak VZTAH NA DIALKU?
zahrobnicka

caute.. s jednym chalanom si dost rozumieme, a cez prazniny sme sa dali dokopy.. problem je vsak v tom, ze on je z Presova a ja som z okolia michaloviec.. medzi nami to ostalo trosku nedoriesene, lebo sme este mladi, obaja mame 16 a poriadne nevieme co chceme.. myslite si ze je dobre udrzat vztah na lasku? hocikedy mi moze totiz prist nejaky chalan do cesty.. alebo jemu baba.. vyjadrite sa prosim:(

yvonne

ahoj no osobne verim tomu ze vztah na dialku moze fungovat ,akurat je to troska zlozitejsie ale nic nie je nemozne .
Ja mam takisto priatela na Malte a ja koli studiu musim zatial trcat tu ......ale cez prazdniny cele 4mesiace budeme spolu a potom zas bez seba ...ale ak mame byt spolu budeme ....zakladom je dovera .....tak drzim palce vsetkym vztahom na dialku ...nestracajte nadej ....ja mam takisto stavy ked by som si v momente zbalila veci a isla za svojou laskou .......ale musime vydrzat .Yvonne

niki 80

ja si myslim, ze vztah na dialku je mozne udrzat. Zalezi len na tom ako velmi to chcete. Ak sa budete snazit, da sa to. Avsak myslim ze je velmi mala sanca pretoze si este velmi mlada a este sa menis a niesi taka ustalena. Toto nieje vhodny vek na vazny vztah. Nic vsak nieje nemozne a kazdopadne vam prajem vela stastia.

eeee

vztah na dialku sa da lebo ja to uz takto taham 2.rok a to on je v cechach na skole a ja z vych.slovenska takze si myslim ze sa to da takto aj ked som tomu zo zaciatku ani ja velmi neverila.:))