Je koniec :-(

Príspevok v téme: Je koniec :-(
Chester

Asi to nepatri do tejto sekcie,ale musim to dat zo seba von a precitat si vase komentare k tomu.Boli sme s priatelkou tristvrdte roka.Zo zaciatku,bolo vsetko krasne ako ma byt.Vsetko klapalo.Raz sme boli cvicit v posilke a sme sa rozpravali,ze ako nam je super,ze my sa vobec,ale vobec nehadame.Ani o malickostiach.Nemali sme sa ani o com,krasne sme si nazivali.Proste nadhera.Ale ako nam tieto vety vysli z ust,ako keby sme to zakrikli.Zacali prve problemy,moja ziarlivost a vycitky na nu,preco to robi tak a nepovie mi tak.Stupnovalo sa to,trapila sa kvoli tomu,plakala casto.Ja tiez.Chcel som s tym prestat,ale ked bola v blizkosti dakoho ineho,mna napadali vselijake myslienky.Ze sa jej paci a hned som jej to vyhodil na oci.Aj ked jej sa nikdy nik iny nepacil a bol som pre nu jediny.Prisla prva podmienka,prva kriza.Druha,tretia.Vzdy mi odpustila,lebo ma milovala a dala mi sancu.Bola na dovolenke s rodicmi a inou rodinou,kde bol aj jej byvaly.Aj jej rodicia mi dohovarali,ze sa nemusim bat,aj ona sama.Bola to pravda.Ani sa jej uz nepacil.Boli cisto kamarati.Ale mne to nedalo a vypytoval som sa v telefone,ci ja jej uz zapacil,co k nemu citi i ked sa jej nepacil a nemala ho rada.Posledne tri dni na dovolenke mi uz ani nedvihala,bola rozhodnuta to skoncit.Uz nevladala to znasat.Aj toto mi preslo.Dohovorili jej rodicia,ta rodina a aj ten byvaly,ze nech ostane pri mne ze nech mi da poslednu sancu.Prisla a ostala pri mne.Dva tyzdne bolo celkom klud az raz som zase zacal a zrazu koniec.Bol som varovany xkrat.Nemenil som sa,nevazil som si sance.Je definitivny koniec.Ostane mi vzdy v srdiecku,budem ju milovat velmi dlho.Stale ju milujem a stale placem....Musim sa s tym zmierit.Ostali sme radsej velmi dobri kamarati.Dnes som uz aj za nou bol.V pohode sme kecali,i ked bolo citit z jej strany smutok a sklamanie.Co to pre mna bolo byt pri nej a citit,ze uz nie je moja,ze ju nemozem bozkavat.Vsetko som si sam zavinil a je to mozno aj poucenie do buducna. :-(

Chester

Asi to spravim.Cislo sice nevymazem,aj tak ho mam v pamati.Obcas jej volam a tak.Ale fotky,co mam v ramceku...jej aj spolocnu dam prec.Aj z nastenky a aj za obalom na karte na autobus.Musim to spravit,lebo kezdy den ked pojdem teraz do skoly aprilozim kartu k tej skrinke v buse,tak uvidim jej prekrasnu tvaricku.A bude mi smutno.Teraz ked sa kazde rano zobudim,tak prva myslienka ide na nu a vsetko co sa stalo.Stale na nu myslim a je mi hrozne.

envy

hej, ste kamarati, tori sa stal miluju a trpia...je to hnusne, ale naozaj po rozchode je najlepsie s anejaky cas nevidiet, nepocut..moj brat sa s jeho priatelkou rozisiel po 2,5 roku, trpel, ale "boli kamarati".. poradila som mu, nech si vymaze jej cislo a spolocne fotky odlozi äaj ked len do zasuvky)..bolelo, ale ked mi jedneho rana povedal, ze "segra, dnes bolo prve rano, co som sa zobudil a nemyslel na nu", vedela som, ze zacina zbierat svoje ovocie (a to netrvalo dlho, co odlozil fotky atd...mozno tri tyzdne)... teraz su obaja reletivne v pohode..naozaj sa ti srdiecko skor zaceli, ak ju a veci ju ti pripominajuce odstranis (na cas) z dohladu..tot moje skusenosti

Chester

Envy,v sekcii ostatne v Tvojej teme si sa ma pytala,ci keby som jej prial zabavu s kamaratmi,ked pojde von,ze keby si vsimla,ze som iny,ci by sa ku mne nevratila....Nie nevratila.Ona uz ani na to nece pomysliet aj keby som bol neviem aky.Uz nece mna.Ce zit,byt volna,robit si co chce ona...A ak dakoho stretne,tak sa nebude nicomu novemu branit.Ta posledna veta je moj nazor.Proste,mna uz nechce.Sme kamarati...(Ale stale velmi trpim a boli ma vsetko :-( )

Chester

Nie,necem spravit taky krok,ze vymazem spolocne fotky,zahodim darceky,vymazem cislo.To by som spravil iba v tom pripade,keby ma bezdovodne opustila z dovodu,ze ma podviedla,alebo ineho.Keby mi bez priciny ublizila.Ale to sa nestalo a darceky vsetko si necham na krasnu pamiatku.Mozno,ze ma to casom prejde a tie veci co mam,mi nubudu sposobovat bolest.Proste bolo by krute spravit to,vymazat ju zo zivota.Mame teraz dobry kamaratsky vztah a nic necem menit.Postupne sa hadam prestanem trapit.

robo:)))))

Jo uplne ta chapem. Ale ver mi, to ze sa s nou budes stretavat je este horsie. Proste ak uz nie je cesta spat, vymaz ju zo svojho zivota. Je to krute, ale je to tak. Ved mas aj svoju hrdost. Takto skoncis na psychiatrii. Jednoducho sa musis zatat a dostat ju z hlavy. Trva to strasne dlho (mne uz cez pol roka) ale postupne sa to zlepsi, ver mi. Jednocho pomaz vsetky fotky, vymas tel. cislo, zahot plysakov, zbav sa vsetkeho co ti ju pripomina. Vyhod vsetko co si od nej dostal. Ak to nechces vyhodit, tak to zabal do krabice a daj niekde kde to neuvidis. Po dlhsej dobe to bude usmievavy suvenyr. Ver mi, bude lepsie... Je to lecba sokom. Kazdy z nas potrebuje padnut na hubu, aby si uvedomil co mal, kde robil chybu a v dalsom vstahu sa ich uz vyvaruje. Som toho zivim prikladom... :)) kazdopadne lutovat sa a hlavne stretavat sa s nou to len zhorsuje. Nikdy nemozes byt kamarat s tym koho milujes. To je proste proti prirode a tu neo... klames:))

Chester

No ja sa cem s nou stale stretavat.Keby sme prerusili kontakt a ja by som o nej nic nevedel,nevidel ju,neporozpraval sa s nou,bolo by mi este horsie.Proste uz si neuvedomi,ze ma potrebuje,ze by to este cela skusit.Aj ked ma miluje.Je vazne koniec.Nedufam,nemam uz ani nadej.Ja sa z toho casom dostanem.

miri5

Mali by ste podla mna prerusit kontakt a mysliet na buducnost s inym partnerom.Neviem si predstavit,ze by som sa rozisla s priatelom a boli by sme nadalej dobri kamosi,to nefunguje.Stale by sa jeden z nas ak nie obaja trapil.Ak naozaj uzavrela kapitolu,vybrala sa inym smerom,vyber sa aj ty,lebo sa budes stale trapit a k nicomu to nevedie.Ale ak sa budete nadalej stretavat,to si myslim nie je najlepsie.

miri5

je mi to velmi luto,velmi smutny pribeh.Dala ti vela sanci a ty si sa nechytil ani jednej.Mozno neskor,mozno si uvedomi,ze bez teba nemoze byt.Vies ,ona sa teraz riadi rozumom,lebo srdce jej istotne vravi nieco ine.Naozaj ma tvoj pribeh velmi dojal a drzim ti palce.Ja ti zelam,aby ste sa dali opat dokopy a mozno by si sa naozaj zmenil,ale mozno nie,mozno je to v tebe a neda sa to zmenit.Ale dvaja ludia bez lasky kamarati nemozu byt.Nemali by ste sa stretavat,to sa budete este viac trapit.