Partner mi zahyba, som nestastna, co mam robit?

Príspevok v téme: Partner mi zahyba, som nestastna, co mam robit?
silinka33

Velmi sa trapim, neviem co mam robit....mam uz asi rok vztah na dialku, priatel je v Anglicku(sme spolu3.rok).Pise mi maily, vola, posiela kvety...no ja stale nemam pokoj. Raz davnejsie som sa mu dostala do schranky (viem ze sa to nema,moja vina....),lebo som mu z nejakych nevysvetlitelnych dovodov neverila...intuicia mozno, neviem...predtym som mala 4 rocny vztah a fungovala som uplne normalne.Bola tam kopa "koketnych vtieravych" mailov ktore vypisoval komukolvek koho spoznal, az vo mne vrelo ked som to citala...o jednej dotycnej sa mi aj zmienil,a do oci mi klamal, ze jej neposielal fotky (hoci som ich videla)a jednym dychom mi aj stihol vyznat lasku...a stale dookola nejake tajne telefonaty, sms, maily....zmenil hesla, az na jednom maile o ktorom si mysli ze neviem...a prave tam som dnes asi po pol roku opat zavitala bohuzial.Posledny mail cerstvy, s dnesnym datumom, od mladej blondinky(poslala mu fotky),ako dufa ze sa skoro vrati, ze je v praci vsetko fajn a ze sa cez vikend stretnu, a podniknu spolu "vzrusujuce dobrodruzstvo vo dvojici" na konci pusinky...on sa "na to velmi tesi",este jej napisal, ako planuje dovolenku s priatelmi(to som akoze ja)a samozrejme, poslal tie iste fotky co aj mne dnes...najradsej by som mu vynadala a poslala ho kade lahsie, ale stale ma skrie to, ze je to moja vina, ze keby som mu nebola v poste, nic neviem...ani neviem ci ho mam rada,ale bez neho nemam nikoho,som strasne osamela,nemam ani najlepsiu kamaratku,rozchodom by som aj tak nic nevyriesila...milujem ho a nenavidim, dusim v sebe vsetko co viem,ked telefonujeme a je ku mne mily mam chut vsetko vykricat, citim sa ako schizofrenik...a ako bonus mam o tyzden statnice, vsetko sa mi ruca, mavam depky...potrebujem surne nejaku pomoc...trosku sa vzchopit, uvedomit sa...prosim vas napiste mi uprimne co si o tom myslite a co by ste robili....Dakujem...

anjelik9

teraz to nerieš sústreď sa na štátnice a potom sa rozhodni ja by som s ním chvíľu bola sumarizovala pre a proti s tým že je to len taký medzistupeň medzi vzťahom a rozchodom bo mne by sa nepáčilo že so mňa robí takéhoto debila

goccia

urcite sa necitim skareda, ked na mna chlapi nezizaju. lepsie povedane, vzdy mi len ostatni hovoria, ze sa po mne chlapi pozeraju, ja to vobec neregistrujem a ani o tom neviem, lebo to nepotrebujem. citim sa pekna a spokojna preto, lebo si to o sebe myslim ja.

ked nechcem, tak na smsky od neznameho cloveka nereagujem

edijet

Zdravim kocky

Nahodne hladam nieco na webe a narazim na vasu temu. Raz som mal podobny problem, ale vypalilo to skor proti mne, pretoze som mal uplne iny zamer. Samozrejme som typ chlapa, ktory necetuje (pokec atd.) Mam na to proste svoju zenu.
Raz som ale volal kamaratovi a ozvalo sa mi nejake dievca. Normalne som sa ospravedlnil a zlozil som. Po kontrole cisla som zistil, ze som zamenil len jedno cisielko. V priebehu dna mi prisla smska od dotycnej, ze kto som a pre co jej vykam, ... Tak som zasa zdvorilo odpisal, ze to bol omyl a ze sa ospravedlnujem. Potom, ale prisla dalsia a dalsia smska. Bez ziadneho bocneho zameru, sme si asi tri dni posielali smsky (odkial som, co robim, ...). Samozrejme padla aj otazka, ci som zadany - samozrejme som napisal - \"tazko zadany\" (co malo zdoraznitm ze by som nic nemenil), ale pokracovalo to - stale zo strany zahadnej. Raz mi moja polovicka citala spravy v telefone. Ja nemazem smsky a nic pred nou neskryvam (ma dokonca pristup aj na moj mail). Totalne zle si to vylozila a obvinila ma, ze flirtujem, z tou babenkou z druheho konca republiky. Citil som sa strasne, lebo som jej nedokazal vysvetlit, ze uplne o nic nejde - nakoniec si to odniesol telefon, ktory som hodil o stenu.
A co tym chcem povedat? Niekedy si chlap musi dokazat ze sa vie este rozpravat z inymi babami, ze ich dokaze zaujat (u mna tu nebol iny zamer - mal som len dobry pocit - mozno taky, aky maju baby, ked sa nahodia a ostatny chlapi na nich ziiizaju no a ked neziiizaju, citia sa skarede a nechcene)
Ak sa chcete presvedcit o vasom pevnom vstahu s chlapom, odtrhnite ho od pocitaca a \"zvadzajte\" ho (ak mu to tak chyba - flirtujte s nim). Chodte von na prechadzku, ako za starych cias (ked ste hladali kazducku sekundu pre seba) - ak vas bude opakovane odmietat, nestracajte s nim cas!!!

moninka

Milá Silinka! tento prípad bol podobný môjmu, podvádzal ma priateľ a nevedela som o tom, zapieral a ja som mu stále verila a dúfala, že sú to iba moje zlé obavy, ale neboli, pravda výšla na povrch. Teraz mám vzťah na diaľku, už to bude asi rok, cez celú republiku. Teda zmení sa to, lebo idem na VŠ do mesta kde býva... ale poviem ti, ak niekto z nás čo i len niekam išiel, stále sme si to oznamovali, aby sme sa jeden o druhého nebáli a podľa mňa to bolo fér voči obom... Jednoducho nepovažuj sa za policajta, pretože tebe by mala teraz prischnúť úloha sudcu a kata a konečne vyniesť rozsudok. Ty vieš čo mám na mysli. Viem, je to ťažké, prešla som tým, ale uvidíš, že sa ti potom uvoľní a príde niekto, kto si ťa ozaj Zaslúži! Držím palce a dúfam, že sa rozhodneš správne!

silinka33

vraj ona vie o mne, ze jej ukazoval fotky a ze pisal ze ide k moru s priatelmi, lebo chcel ist este s kamaratom a jeho cajou, ale nechcel mi to vraj hovorit, lebo by som protestovala...no je pravda, ze dotycneho som videla raz v zivote a vobec mi nechyba,ale na druhej strane si moze za to sam, lebo ku mne nie je uprimny...ako mu mam verit, ked robi zo mna debila, ze sa mi boji povedat ze ide s niekym von lebo by som ziarlila...to vtedy zurim, ked mi to zatajuje...myslite ze som ako policajt ked od neho chcem, aby mi hovoril s kym ide von? Ake mate vy skusenosti? Lebo ja osobne mu zvykbem povedat alebo napisat...vecer mi ma opat volat, ja mu nepisem ani neprezvanam, on mne ano...jaaa sa uz asi zblaznim, som zvedava, co mi povie.

mimi.a

teda, silinka, Ty si ale trpezlivé dievčatko:)Môjmu prvému manželovi som sa nikdy nehrabala v listoch, mailoch, mobile.. až raz... a skončilo sa to rozchodom a rozvodom. Zo dňa na deň. Našla som mu tam "pár" sms ako ho ona ľúbi, ako sa teší, až budú spolu žiť... aj s naším synom... no, dosť ťažko som to predýchavala ale hneď ako som sa dokázala nadýchnuť, tak som ho vyhodila. On najskôr síce tvrdil, že ani nevie, kto mu to vypisuje, potom, že síce vie kto ale nevie prečo... potom už by aj vedel prečo ale zas taký hrdina, aby priznal, že ju má rád nebol... rozvádzať sa veľmi nechcel ale ja som sa zaťala. Takého partnera nájdeš na každom kroku.... a tak som sa raz zobudila a bola som sama so synom... netvrdím, že mi to bolo jedno ale konečne som si mohla spokojne vydýchnuť. A tiež som mala zo začiatku dojem, že som zostala sama... ale po roku som spoznala niekoho, kto má rád len mňa a nepotrebuje si dokazovať svoju mužnosť na iných ženách. Zobrali sme sa po roku a pol a dúfam, že nám to vydrží najbližších aspoň 50 rokov:))Tebe prajem to isté.. možno prvých pár dní budeš sama, smutná alebo budeš mať 1000x denne pocit, že bez neho žiť nedokážeš.. ale dokážeš. A keď stretneš niekoho, kto tu bude len pre teba, tak si na tohoto "chlapa" ani nespomenieš. držím palce

mimi.a

teda, silinka, Ty si ale trpezlivé dievčatko:)Môjmu prvému manželovi som sa nikdy nehrabala v listoch, mailoch, mobile.. až raz... a skončilo sa to rozchodom a rozvodom. Zo dňa na deň. Našla som mu tam "pár" sms ako ho ona ľúbi, ako sa teší, až budú spolu žiť... aj s naším synom... no, dosť ťažko som to predýchavala ale hneď ako som sa dokázala nadýchnuť, tak som ho vyhodila. On najskôr síce tvrdil, že ani nevie, kto mu to vypisuje, potom, že síce vie kto ale nevie prečo... potom už by aj vedel prečo ale zas taký hrdina, aby priznal, že ju má rád nebol... rozvádzať sa veľmi nechcel ale ja som sa zaťala. Takého partnera nájdeš na každom kroku.... a tak som sa raz zobudila a bola som sama so synom... netvrdím, že mi to bolo jedno ale konečne som si mohla spokojne vydýchnuť. A tiež som mala zo začiatku dojem, že som zostala sama... ale po roku som spoznala niekoho, kto má rád len mňa a nepotrebuje si dokazovať svoju mužnosť na iných ženách. Zobrali sme sa po roku a pol a dúfam, že nám to vydrží najbližších aspoň 50 rokov:))Tebe prajem to isté.. možno prvých pár dní budeš sama, smutná alebo budeš mať 1000x denne pocit, že bez neho žiť nedokážeš.. ale dokážeš. A keď stretneš niekoho, kto tu bude len pre teba, tak si na tohoto "chlapa" ani nespomenieš. držím palce

linduska...

hlavne teraz neustup lebo teraz sa konecne zacal trapit aj on.tieto ulety ho neprejdu ved po takom dlhom case vasho vztahu si uz musel uvedomit co vlastne chce.teba alebo ine?no ak by bola odpoved teba, tak nic taketo by sa nedialo.prepac ze to takto hovorim ale je to tak a asi si myslis ze lepsi chlapi neexistuju ale najdu sa este aj normalni.ty si takeho zasluzis a aj ho najdes len chce odvahu odviazat sa od tohto hlupaka