Partner mi zahyba, som nestastna, co mam robit?

Príspevok v téme: Partner mi zahyba, som nestastna, co mam robit?
silinka33

Velmi sa trapim, neviem co mam robit....mam uz asi rok vztah na dialku, priatel je v Anglicku(sme spolu3.rok).Pise mi maily, vola, posiela kvety...no ja stale nemam pokoj. Raz davnejsie som sa mu dostala do schranky (viem ze sa to nema,moja vina....),lebo som mu z nejakych nevysvetlitelnych dovodov neverila...intuicia mozno, neviem...predtym som mala 4 rocny vztah a fungovala som uplne normalne.Bola tam kopa "koketnych vtieravych" mailov ktore vypisoval komukolvek koho spoznal, az vo mne vrelo ked som to citala...o jednej dotycnej sa mi aj zmienil,a do oci mi klamal, ze jej neposielal fotky (hoci som ich videla)a jednym dychom mi aj stihol vyznat lasku...a stale dookola nejake tajne telefonaty, sms, maily....zmenil hesla, az na jednom maile o ktorom si mysli ze neviem...a prave tam som dnes asi po pol roku opat zavitala bohuzial.Posledny mail cerstvy, s dnesnym datumom, od mladej blondinky(poslala mu fotky),ako dufa ze sa skoro vrati, ze je v praci vsetko fajn a ze sa cez vikend stretnu, a podniknu spolu "vzrusujuce dobrodruzstvo vo dvojici" na konci pusinky...on sa "na to velmi tesi",este jej napisal, ako planuje dovolenku s priatelmi(to som akoze ja)a samozrejme, poslal tie iste fotky co aj mne dnes...najradsej by som mu vynadala a poslala ho kade lahsie, ale stale ma skrie to, ze je to moja vina, ze keby som mu nebola v poste, nic neviem...ani neviem ci ho mam rada,ale bez neho nemam nikoho,som strasne osamela,nemam ani najlepsiu kamaratku,rozchodom by som aj tak nic nevyriesila...milujem ho a nenavidim, dusim v sebe vsetko co viem,ked telefonujeme a je ku mne mily mam chut vsetko vykricat, citim sa ako schizofrenik...a ako bonus mam o tyzden statnice, vsetko sa mi ruca, mavam depky...potrebujem surne nejaku pomoc...trosku sa vzchopit, uvedomit sa...prosim vas napiste mi uprimne co si o tom myslite a co by ste robili....Dakujem...

supercremo

Je to strasne tazke, uplne ta chapem pretoze nieco podobne som zazivala a aj zazivam... neviem sa od toho cloveka odputat a pritom viem ze to nema buducnost. Ak mas trosku sily sprav to a cim skor. Mne ten moj sluboval ze to uz niiikdy nespravi a blabla a teraz ked ma podviedol mi to zo smiechom povedal ze aka som blba ked som mu verila... a aj tak sa neviem rozist

vicodin

silinka taky uboziak si ta nezasluzi... a neskoc mu na ziadne vyhovorky typu ze to je nic, len flirt, alebo zo srandy, ked uz je raz taky sa nezmeni a bude to len a len horsie, takze sa s nim pekne krasne rozid nech si ide za stetkami

sony

sophia dúfam, ža nikdy nezistíš čo by ti bola schopná urobiť pravá láska. Pamätaj si jedno, nech je láska aká koľvek mocná čarodejka v každom prípade si boli predtým obaja cudzí a ani si nevieš predstaviť ako rýchlo a z nenazdajky sa s tej milovanej osoby s ktorou si žil 20 alebo i viac rokov znovu stane tá istá cudzia osoba ako pretým.

sophia

silinka,prosim ta,dufam,ze si rozumna.ozaj miliujes cloveka,ktory si dovoli taketo maily pisat inym zenam////ak mas trosku hrdost,povedz mu to,co si nasla,bude klamat.,ale ved je to zbabelec.ta prava laska by ti toto nikdy neurobila-nemala by totizto dovod...pa