Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rast penisu

Iveta Michael

ja si dovolím konštatovať že zastávam postoj derika!!

má pravdu chlapče...to čo ti starší chalani tlačia do hlavy sú očas riadne kaleráy a to ti hovorím ako žena:)

malyvtak?

caute
aj ja mam 15 rokov, mám ho tiež veľmi malý (IBA možno 10 cm) ale moc nestresujem. Skúšam čo môžem. V mojom prípade to bude ale iba nadváhou. Ako by som mohol schudnúť z podbruška ?

A môžte skúsiť taký cvik s naťahovaním. Chytíte ho pri koreni a posúvate smerom ku žaludu. Potom ho veľmi jemne stlačíte pri žaludi a naťahujete jemne ale silou nad jeho dlžku.

A ešte by ste mohli skúsiť toto: hocikde môžte potlačovať v penise ako ked zadržujete moč. Tahať do seba. neviem či rozumiete :D

A prečo je penis väčší pri stoporení ? je to v prekrvení. Pri podráždení či pri vzrušení sa do penisu vlieva krv a tá spôsobuje jeho zväčšenie. Ten prvý cvik čo som písal práve podporuje prekrvenie, preto by mal fungovať.

To je vše. Dúfam že sa mi raz zväčší poriadne :D

Maracik

zdravím ľudia potreboval by som pomôcť....môj penis nemá veľkosť ani 15 centimetrov a to mám 19 rokov...vedel by mi niekto s niečim poradiť??? ak áno napište mi prosím na email kiliman_jaro@azet.sk vďaka

lusian taylo

ah jaj mam 16 rokov a dlzka mojo penisu je 20,5sm ale hrubka je ties spokojan neivem nemerial som si ju a mozem vam povedat tie tabletki kamos bral a nic m uto nepomohlo clovke tim ze je starsi tak aj jeho organi a ine veci su veksie a vispelejsie takze nekupujte zbitocne drahe kktini lebo sa to neoplati moja teoria ...