PRSIA A SEX

jola87

ja som si co sa mojich prs tyka tabletkami na prirodnej baze. prve vysledky prisli uz po dvhoch tyzdnoch . teraz berem mesiac a som o cislo vecsja. pokial si chces este pomoct skus aj cvicit prsne svaly. pozri tento odkaz www.zdravystyl.eu

cmuky

ked uz mas tak strach, tak ho zacni pomaly zvykat, daj si nevypchatu podprsenku a nenapadne ho posli na tuto stranku. Po prve, zisti, ake maju baby mindraky s velkostou, Po druhe rozsiri sa jeho vseobecne vzdelanie A po tretie..ako spravny chlap, pojde do miestnosti sex...kde kadekto vyplakava nad kadecim.a potom uvidis, ako sa bude snazit v posteli, ked naberie odtial info, ktore castokrat su ozaj z ludu a nie od odbornikov

nemspokoyna

No moje "prsia" vyzeraju v pushupke bombasticky,take pekne vyrysovane dvojky,ale ked ju dam dole:(ma to od dvojok hooodne daleko:( A nevravte mi,ze nenos podprsenku.TO SA JEDNODUCHO NEDA.

cmuky

mila zlata, ty si myslis ze ten tvoj chalan ta uz v duchu nevyzliekal aj 1000 krat, a za kazdym musel nato prist, ze ich mas male. a mozno je rad, lebo aj on ma nejaky ten nedostatok (teda ak ma v hlave rovnake rozumove pochody ako ty). A ked uz nato pridr, lepsie ako pred nim nariekat, ze mas male a sa mu ospravedlnovat je lepsie urobit nejaky ten humor a povedat, ze napr. v nasej rodine najviac narastu prsia okolo 25, takze este 7 rokov mozes usetrit na podprsenkach. alebo nejaku podobnu kravinu. Budes rozdodne zaujimavejsia ako keby si sa mu nebodaj ospravedlnovala. Si aka si. A keby bol zatazeny na "5" tak ta davno necha.

maryana

to ze prsia rastu do 15 je riadna kravina.keby to bola pravda niektore trinast-strnast rocne by uz behali s trojkami.ja som sa s takymi este nestretla.u kazdej rastu individualne dlho,ale priemer je tak do 19 maximalne do 20rokov.a s tym sxom sa netrap.ked pride naozaj ten prvy s ktorym to budes chciet prvy krat tak vam obom bude jedno ake mas prsia,pripadne aky ma on penis...vela stastia

nemspokoyna

Ach jaj...ja viem.Ved ked ma trapi nieco ine alebo vidim nestastie ostatnych vtedy sa nad sebou zamyslim a poviem si:"dievca,ako ti je skvele..."
Ale ludia su aj tak zamerani niekedy na seba az prilis:(

nemspokoyna

Ahoj zizizizi,este nie...ale zatial pre to,ze som panna a nie sme spolu viac ako 4 mesiace.Nechcem nic urychlovat.Ale aj tak...aj ja som pocula,ze prsa rastu do 25 a to,ze do 15 je hlupost.A ty?Co nove u teba zizizizi?