PRSIA A SEX

dodka

presne pre toto by sme nemali nosit podprsenky ktore prilis pridavaju na objeme :) ale neboj, ak ta ma tvoj priatel rad, tak mu to nebude vadit, len ho na to vopred priprav.

bambulo7

ja som bola tiez v domneni ze do 21 ale v jednom casopise som citala ze prsia aj penis rastu do 18steho roku tak neviem...

bambulo7

citala som ze prsia rastu len do 18steho roku zivota takze ti ostavaju dve moznosti: zmierit sa s tym aka si a ake mas telo a byt sebavedoma aj s nulkami, alebo si nasetrit 70 000 a dat si spravit silikony (tym tabletkam na zvacsienie prs neveriiim!!!)...Ja osobne mam tiez male prsia a aj napriek tomu ze by som ich chcela mat vacsie a s obdivom pozeram na dievcata ktore vo vystrihoch ukazuju krasne dvojecky som so svojimi spokojna.A jednu radu-nehambi sa mat s priatelom sex len kvôli prsiam, ak si na to pripravena chod do toho, tiez som v tvojom veku mala komplexi zo svojich prs hovorila som si boooze v podprsenke som prsnata a dam dole a nic ale jedna osôbka ma naucila milovat svoje telo take ake je a nehambit sa za seba a odvtedy nemam problem napr. ist na kupalisko v bikinach a ukazovat svoje lentilky :))))

ozzinka

Priatelovi sa pacis taka aka si. Ked mas male prsia, myslis ze to nevidi cez tricko?Aj tak je s tebou,takze bud kludna. Mnohym chlapom sa pacia male prsia.