Ako to baby chcete?

Príspevok v téme: Ako to baby chcete?
zufaly

Mam 25 a prvykrat pisem na takuto stranku, ale uz neviem co robit a potrebujem poradit. Mam priatelku, ktora ma 22 rokov, je panna. Je sexi a kym mi to nepovedla, nikdy by som si to nemyslel. Ale problem je v niecom inom. Sme spolu 5 mesiacov a este sme sa spolu nemilovali. Mazname sa spolu a je to fajn, ale mne milovanie chyba. Neuveritelne ma pritahuje a ked niekde sme a ona sa na mna usmeje mam chut zobrat ju do narucia a celu bozkavat. Neviem v com je problem. Ma ma rada a ja ju. O vsetkom spolu hovorime aj o sexe. Som romantik a sviecky, ruze to je pre mne samozrejmost. Je nam spolu nadherne, ale ja neviem preco sa so mnou nechce milovat. Minulu sobotu spala u nas doma. Boli sme sami, pozerali sme dvd, potom sme si dali spolu sprchu a chalani mi daju za pravdu, ze sa to neda vydrzat ak Vas niekto nenormalne pritahuje. Odniesol som ju do postele, zapalil sviecky a ona to stopla v tom najlepsom. Povedala mi, ze to chce ale este nie teraz. Ja to nevydrzim.
Co vlastne chce? Som nezny, mily a trpezlivy ale uz to nezvladam. Kazdy den na nu myslim, na jej telo. Neviem co mam robit. Poradte mi

slzicka

Mozno sa boji,ze ju uz nebudes tak velmi milovat,ked ste uz presli k milovaniu a vlastne ju uz mas teraz celu pre seba.Bud k nej dalej taky ako doteraz,zahrnuj ju laskou a podla mna to bude fajn.

zufaly

Vsetkym krasne dakujem za vsetky prispevky.Prve milovanie s priatelkou bolo uzasne,prenadherne a neopisatelne.Len ona ma trosku pocit,ze sa tym nieco vo vztahu teraz zmeni a neviem preco.

evul

vj, ale ved gule sa daju vyprazdnit aj inak ako sexom, nie? Pomoze rucicka, usta...obojstranne ;) Si neviem predstavit, ze by sme sa len tak zacali hrat a potom zrazu nic...no, predstavit si to viem, ale zas nic extra by to asi nebolo :-D Ved s tou svojou partnerkou komunikujte, povedzte jej, ze tuzite po vyprazdneni guli...ehm, teda, vlastne po nejak viac neznostiach konciacich orgazmom, to snad pochopi kazdy, nie? :)

jozefinaaaa

no je to milučké že sa takto k nej správaš ale zober si tak, ona ked to neskúsila tak ju to moc ani neláka skúsiť...preto jej to ani nechýba....lebo nevie aké to je...nevie aký je to pocit .....tak ju skús pochopiť a tiež ti dám za pravdu že msuíš mať veľmi silnú trpezlivosť ale vezmi si že to robíš najmä pre nu a aj pre seba tak nepokaz ten krásny vzťah :)držím palčeky...

jaruska

vj...to vas chlapov naozaj potom bolia gule? alebo si haluz robis?? a ja ze preco sa ten moj na mna vzdy trosku nahneva...

vj

Baby, vy asi ani nematie ponatia ako muz trpi ked cely vecer ho vzrusujete a nakoniec nic. Viete ako nas potom bolia gule??? skoda ze to nemozete pocitit na vlastnej kozi.

evul

Nie, nepoznam ta, ani nechcem sudit tvoj vztah. "Pretiahnut" som pouzila na ilustraciu urciteho typu vztahu/snahy o nieco atd. Radsej pouzijem silnejsie slovo, ktore kazdy pochopi tak, ako som ho myslela, ako nieco nejednoznacne a zahmlene. To ma naucili prave chlapi. Nechcela som, aby si riesil prave toto...pointa prispevku bola trochu inde.

zufaly

Pozri evul vobec ma nepoznas,tak nepouzivaj slovne spojenie pretiahnut vo vztahu dvoch ludi,pretiahnut moze chalan babu jeden vecer na diske.

evul

zufaly, argument, ze "zeny nechapu" mi pripada dost od veci... Myslis, ze my po vas netuzime?? V laske ide aj o ine veci ako o sex, ten je pre vela ludi vrcholom vztahu, nie jeho kazdodennou sucastou - a ver mi, ze taki ludi o nic neprichadzaju (no, okrem par sklamani s tymi nepravymi, ale to mi teda moc nechyba). Ved existuje vela inych moznosti, ako sa vzajomne uspokojit... Zalezi ti viac na nej alebo na tom, ci ju pretiahnes? Ak ju lubis, nenaliehaj, moze potom ziskat pocit, ze ti ide len o "to", co vacsina zien nepovazuje prave ze znak "toho praveho"...

bla

ja ti garantujem zufaly chalanko -----zeeee este chvilocku pockaj.....aaaa ona pride aj sama s tym ze sa chce milovat..niektore zeny skratka potrebuju viac casu..a ona ked je panna tak si chce byt tebou ista..rozumies...22 rokov cakala na toho praveho a ak by si to nemal byt ty tak to svoje pannenstvo nechce zahodit len tak pre 5 mesiacov ...ak si naozaj pre nu ten pravy...potom este par dni vydrzis..tomu verim..ja som o to prisla v 14tich ale poviem ti zeee keby som vedela ze budem chodit s takym chalanom akym chodim teraz..pockam..mam 20 rokov aaa poviem ti lutujem ze som spala s inymi....tohto nadovsetko milujem..a ona sa tak citi tiez...daj jej sancu..a netlac na nu....lubi ta isto....len......ak jej ukazes zeeee si ochotny s nou zostat aj po tom co ta odmietla..mas vyhrate.....ona to zisti....vela stastia...