Ako to baby chcete?

Príspevok v téme: Ako to baby chcete?
zufaly

Mam 25 a prvykrat pisem na takuto stranku, ale uz neviem co robit a potrebujem poradit. Mam priatelku, ktora ma 22 rokov, je panna. Je sexi a kym mi to nepovedla, nikdy by som si to nemyslel. Ale problem je v niecom inom. Sme spolu 5 mesiacov a este sme sa spolu nemilovali. Mazname sa spolu a je to fajn, ale mne milovanie chyba. Neuveritelne ma pritahuje a ked niekde sme a ona sa na mna usmeje mam chut zobrat ju do narucia a celu bozkavat. Neviem v com je problem. Ma ma rada a ja ju. O vsetkom spolu hovorime aj o sexe. Som romantik a sviecky, ruze to je pre mne samozrejmost. Je nam spolu nadherne, ale ja neviem preco sa so mnou nechce milovat. Minulu sobotu spala u nas doma. Boli sme sami, pozerali sme dvd, potom sme si dali spolu sprchu a chalani mi daju za pravdu, ze sa to neda vydrzat ak Vas niekto nenormalne pritahuje. Odniesol som ju do postele, zapalil sviecky a ona to stopla v tom najlepsom. Povedala mi, ze to chce ale este nie teraz. Ja to nevydrzim.
Co vlastne chce? Som nezny, mily a trpezlivy ale uz to nezvladam. Kazdy den na nu myslim, na jej telo. Neviem co mam robit. Poradte mi

zufaly

Dnes je moja priatelka sama doma a pozvala ma k sebe spinkat.No uvidime ako to dopadne.Kedy ste sa milovali s pannou chalani po akej dobe?

kelis

chester aj teba...boze ja nedokazem toto citat...mat take problemy....ja som riesila take tiez,ale potom som svoju lasku stratila a teraz mi to pripada take malicherne...aj mna boli srdiecko..:(

elablue

Zufaly chapem ze je to tazke odolat ale ved su aj ine veci pri ktorych mozes dosiahnut vyvrcholenie,nemusim to tu snad rozvadzat.Skuste si najskor vystacit s takymi vecami a potom uvidis ze jedneho dna to baba nevydrzi a bude to chciet, ved ked nie je frigidna tak tiez to musi byt pre nu tazke len tak odolat.Bud trpezlivy a hlavne nehovor o tom stale pri kazdej prilezitosti lebo potom bude mat pocit ze na nu tlacis a tiez nedavaj najavo svoje zufalstvo.To ona proste musi vycitit ze teraz je ten spravny cas.Nemozno to len tak naplanovat.U mna je to tiez tak,chcem sa s priatelom milovat ale aj tak citim ze este nie je ta spravna doba.CHce to len cas.

zufaly

Este nieco. Chapem,ze ak je dievca panna,potrebuje cas,lasku,neznost.To vsetko odo mna ma.Hovorime o tom a vie ako velmi po nej tuzim.Len uz neviem co urobit alebo ako sa spravat,aby to bolo ok.