!!! KONDOM !!! KONDOM !!! KONDOM !!!

Príspevok v téme: !!! KONDOM !!! KONDOM !!! KONDOM !!!
babuskaaa

Xcela by som sa spytat ako sa da vobec verit kondomom, teda pytam sa na ich spolahlivost. S priatelom ceme zacat sexualne zit a tabletky ece brat necem. Pocula som, ze 2 kondomy su istejsie ako 1 je to vobec pravda? Co mi odporucate ohladom tejto ochrany ? ...pls, piste aj svoje skusenosti s prezervativmi a tak :) thanx

mkka

pouzivame hocikore a nic neprasklo....a chalan aspon dlhisie vydrzi....i ked bez je to lespie..no co uz.....a nasadzujeme to hned a nie v tom najlepsom...to b ybolo fakt blbe...a nikdy nevies ci mu neujde

miso

Tak radsej pouzivajte 1 kondom ako 2. Cital som ze 2 kondomy natiahnute naraz maju vacsiu pravdepodobnost ze prasknu ako jeden. Dolezite je spravne natiahnut. A vyvarujte sa značiek ako: CAREX, PRIMEROS, EROS.
Uprednostnujte: PEPINO, DUREX, DISCREET,

macatko

no ja neviem..nemam ich rad pretoze jednak sa stale bojim ze nam praskne(co sa nam stalo 4x)a znizuje to vzrusenie..je to dobre na sex s niekym na jednu noc..ale nie v dlhodobom vztahu..vzdy sa v najlepsom treba zastavit, nasadit a este stale kontrolovat..ja tabletky brat nemozem kvoli zdravotnym problemom ale uz vazne uvazujem nad inou metodou ako kruzok alebo naplaste..

qiu

kondómy sú v celku bezpečné, len na nich nešetrite kupujte značku a čo sa týka toho či 1 alebo 2 kondómy tak stačí jeden. Chalan už aj s tým jedným je ukracovaný o dosť a nieto ešte s dvoma...