Onychomykóza - pleseň nechtov

analyn

Duvalova a lovas942= ta ista osoba!!!! Plesen sa NEDA vyliecit na jednom sedeni!!! Je to, zial, dlhodoba zalezitost.

analyn

Duvalova a lovas942= ta ista osoba!!!! Plesen sa NEDA vyliecit na jednom sedeni!!! Je to, zial, dlhodoba zalezitost.

lovas942

luckaaaaa dam ti cislo na osetrenie pliesne,to je 100 percentne a mas zarucene po pliesni,mne na prvy krat vyliecila pliesen na malicku,este pojdem raz..0911987564 p. Inge v Ruzinove..

Duvalova

Dobry den,mozem vam odporucit pani ktora pliesen na nechtoch vylieci za velmi kratku dobu,mojmu manzeovi momentalne lieci nechty a na druhu navstevu uz bol velky rozdiel...medicinska pedikura 0911 987-564 vela uspechov

ja-

tento problem nemam ale citala som ze ked niekto ma taketo problemi-nestaci len zvonku liecit plesen-ALE AJ ZVNUTRA-TO ZNAMENA ZACAT DRZAT DIETU PROTIPLESNOVU...
lebo to nie je ln problem zvonku ale aj zvnutra...

rikizelenak

ja mam tento problem z nechtami asi uz 4 roky a tiez som y toho zufaly,skusal som kadejake maste,ceruzky,momentalne pouzivam lak Polinail,no zatial nevidim nejaku zmenu no som zvedavy,ale aj tak si myslim ze najlepsie by boli nejake lieky.poradte mi.mail;rizeiko@azet.sk

lucia1234

treba určite skusit aj koznu lekarku,ale ta ti da vzdy len lieky alebo masti, a lieky su chemia,a nie všetka chemia je dobra,sama to viem zo skusenosti. Plesen na nohach sa lieči dost dlho, tak preto si treba dobre rozmysliet či dlhodobo uzivat lieky alebo niečo z prírody, mne sa osvedčilo toto a som spokojna a to snad kazdemu ide, aby mal uz konečne od toho pokoj(myslím choroby) :)

simax

a davaj si pozor, lebo tu ti budu ponukat vselijaki dileri svoje vyrobky. to nema zmysel, treba ist ku koznej lekarke.

simax

treba ist k lekarke - koznej, je to zadarmo, iba doplatis na lieky v lekarni. a dostanes lieky na vnutorne uzivanie aj vodicku na potieranie. treba to liecit aj zvonka. spoluziacka sa s tym trapila tri roky a nepomahalo nic. nakoniec sa jej mama nastvala a sama ju zobrala ku koznej. ta liecba si uz nepamatam kolko jej trvala, ale viem, ze cez zimu bola u koznej a v lete sme uz boli spolu pri mori a nemala nic.

lucia1234

mne na onychomykozu začal pomahat jeden nový prípravok, je úplne super, mala som tri nechty nakazene, a ako som ho zacala pouzivat tak mi to pomaly mizne, je to 100% prírodny prípravok, distribuje ho jedna firma zo SR, ziadna chémia,všetko je prírodne,a je tu napísane,ze aj pre deti,alergikov a aj pre mamicky. Tak vyskúšajte, ja som spokojna,nazov je FungusLess,a firma www.bigbosstrade.eu