aknecolor

veronika

ale zabudla som na to najpodstatnejsie:D..
akne nie je len tak nieco zoslane z neba..vytvara sa v dosledku stravovacich navykov zlych...vynechaj uplne koreniste jedla stiplave ...sladke znaaaacne obmedz...ja som uplne prestala pit mlieko a nie je to len mytus lebo aj ked bola moja sestra u koznej s akne aj ona jej povedala ze mlieko to len podpori...a pijem veela zihlavoveho caju..a kup si v lekarni zinok a podla navodu uzivaj...asi mesiacv pouzivam aj urinoterapiu a neuveritelne pomaha...pockaj po tomto vsetkom ten mesiac a aknecolor mozes hodit do kosa...:D

veronika

no tak ja som tie hrce mavala na cele tak si to predstav:D...ked citis ze sa ti vytvara cize to miesto ta tak boli a uz zacina byut vovnutri take nieco tvrde tak to casto potieraj alpou ta to rozpusti..ale ked je to take ze uz riadne:D tak to normalne vytlac ale nie nechtami ale cez obrusok alebno nieco aby ti nezostali flaky a po vytlaceni len vycisti alpou a na noc na to priloz cibulu...zmierni opuch

pentium

no mne sa najviac vytvara na bokox tvare,nie na licax ale tam jak su uz oci ,ale asi 5cm smerom dole ,vlastne tam kde su bokombrady:-DDD a ja mam len troxu akne,take,asi prvy stupen,a este sa mi vytvara aj tam kde je uz ten bocny prechod krku a tvare,a to su miesta ,kde je to naozaj tazke zakryt:-((

veronika

ako nechcem aby som vyzerala ako nejaky odbornik lebo ani ja nemam plet uplne hladku a bez jedinej vyrazky ale odkedy som sa tom u zacala venovat viac tak je to asi o 90 percent lepsie..a aby som ti vedela aspon trochu poraidt napis ake mas akne...lebo mozes mat take hnisave co je na vrchu take biele alebo podkozne ake som mavala ja predtym alebo take male biele...napis aj kde najma sa ti vytvara...

pentium

a skusal som aj tmavy aknecolor,a ten je na mna velmi tmavy,uplne som mal oddelenu tvar od krku,tak som si to radsej ihned zmyl:-DDD

pentium

veronika=))aj ja ked mam akne tak sa to snazim zakryt,ale mne sa to nikdy neda uplne,vzdy mi to zmizne len ciastocne a aj tak to vidno,ci uz si na to dam kilo aknecoloru,alebo hocicoho ,proste to vidno,newies mi nieco odporucit,aby mi to nebolo vidno???pls

veronika

no raz som sa s nim totizto len bavila o vselicom aj o tom ze ake to maju baby tazke kazde rano vytvrata ,,prirodzeny,, vzhlad a on na to ze keby som vedela aku ma on plet..a ja ze blbost ze vyzera uplne super a on ze ma korektor a puder...ale zevraj pouziva aj nieco z lekarne na akne...a potom so ho raz videla na fotke bez tohto vsetkeho a skoro som odpadla ako fakt akne na celej tvari...takze nezufajte ...:D