SOM TUCNA

maaartheeen

BRATISLAVA: Pokial ma niekto zaujem o REDUCTIL 15mg., viem ho zohnat, 1 balenie/28tbl./ za 1660,-Sk.
Podmienkou je Tvoj 100% zdravotny stav, normalny krvny tlak a EKG.
Bratislava.
anderSEN75@azet.sk
Pripadne zaslem postou.

romca-nika

ani som neplanovala drzat nejaku dietu. ale ked som tak zacala jest, za jeden den som mala o pol kila menej, tak som v tom pokracovala. zo zaciatku to islo rychlo, teraz si na to uz moje telo asi zvyklo.jeden den som jedla menej, iba ovocie, a vazila som o jedno kilo menej. potom som sa snazila si to udrzat.

romca

Skus to co ja. neviem ako ty, ale je ked si poviem ze nebudem jest, tak nebudem jest. uvedomila som si ze jedlo nie je to najdvolezitejsie. Vobec som nebola hladna. len na to nemysli. Ja som cele prazdniny jedla iba obed. a vobec nic mi nechybalo. a ked si nahodou hladna, tak si daj ovocie. ja jem dost vela ovocia za den. sorry, ja nepoznam ziadnu dietu, ale toto mi pomohlo.

romca

Ahojte. Mam 16. 170 cm a 55-56 kil. asi pred mesiacom som mala 61 kil. Viem, nieje to velky rozdiel, ale da sa to na mne vidiet. Da sa povedat za som s mojim telom celkom spokojna. Ale prave dnes zacinam brat antikoncepciu a VEEElmi sa bojim, ze z toho priberiem. Stale pocitam kalorie. Nejem iba trochu na obed a potom iba ovocie. Cokoladu, kolace a sladkoti vobec. Ked tie tabletky zacnem brat, nebudem ani ten obed. Ked jeden den jem viac, mam depresiu a neviem nad tym prestat rozmyslat. Ale nemam nikoho komu by som to mohla povedat. Pomozte mi. co mam robit aby som nepribrala ?? PROSIM !! PS: Nebojte sa. Ja vobec nie som chora, tak ako to vyzera, ibe nechcem pribrat ani jedno kilo. Kupila som si vela noveho oblecenia, preto ze uz mi boli vsetky moje stare veci velke. Nechcem zase pribrat a nebudem sa zmestit do tych novych siat. Poradte mi. prosim.