Silne bolesti žaludka.

Príspevok v téme: Silne bolesti žaludka.
iko

Mavam silne bolesti žaludka s pocitom plnosti.Bol som aj par krat na gastrofibroskopii.Mam jazvu po preliečenom vrede duodena.Raz mi zistili HB.p. potom nie a takto sa to točí dokola.Tato bolest trva do 5-6 dni a potom mam pokoj nejaky cas 10-20 dní.Liek NoSpa mi zaberie na 2-3hodiny, preto si ho dam,ked uz je toho na mna moc. Vychadza mi to, ze je to z nervozity ,napätia,prip.depresie.Dal som si 3 kv. Rovotrilu a pomohlo.Palenie žahy prevažne nemam.Vie, mi niekto poradit niečo učinné,s okamžitým účinkom, čo má odskušané. ďakujem.

panika

v lekarni sa daju kupit testy na HP (domace pouzitie). ale ak Ti to vyjde pozitivne, aj tak musis ist k lekarovi, pretoze sa to lieci trojkombinaciou antibiotik

damian

Ano, ucinky vody: Znizi kyseliny, precisti, ulavi od bolesti, zmiernuje (ci eliminuje) zapaly, pomaha travit (to je logicke, lebo tepla voda rozpusta potravu)

jasminka 63

ja mám podozrenie, že mám zas helicobaktera, ale...na hadičku nechcem ani za svet - čo by ste mi odporučili?
myslím voľne dostupné v lekárni...

RNG

Oregano je korenie a nehodi sa na poraneny zaludok.
Strieborna voda aj zinkove preparaty nie su drazdive.
Voda zriedi kyseliny, takze menej palia rany v zaludku. Je to lepsie, nez brat antiacidy.
Telo sa naviac preplachne od skodlivin. Preto ta pomoc pri bolestiach hlavy.