Silne bolesti žaludka.

Príspevok v téme: Silne bolesti žaludka.
iko

Mavam silne bolesti žaludka s pocitom plnosti.Bol som aj par krat na gastrofibroskopii.Mam jazvu po preliečenom vrede duodena.Raz mi zistili HB.p. potom nie a takto sa to točí dokola.Tato bolest trva do 5-6 dni a potom mam pokoj nejaky cas 10-20 dní.Liek NoSpa mi zaberie na 2-3hodiny, preto si ho dam,ked uz je toho na mna moc. Vychadza mi to, ze je to z nervozity ,napätia,prip.depresie.Dal som si 3 kv. Rovotrilu a pomohlo.Palenie žahy prevažne nemam.Vie, mi niekto poradit niečo učinné,s okamžitým účinkom, čo má odskušané. ďakujem.

damian

Efekt tej teplej vody na zaludok sa pozna uz z antickeho sveta a dodnes a neviem o tom, aby sa zistil nejaky vedlajsi ucinok z pol litra teplej vody, haha!

damian

Mam to vyskusane osobne a mnohym mojim znamym to velmi pomohlo. Ma to svoju logiku. Pij tu vodu uz ked ta nervozita, stras, depresia atd. zacina. Necakaj na bolesti. vela stastia!!!

damian

Najrychlejsi, najlacnejsi a podla starej ludovej mediciny najefektivnejsim liekom na krcove (a ine) bolesti zaludka je asi pol litra teplej prevarenej vody.

iko

PepZin nie je silný a nevyvolava bolesti. Ja som pred mesiacom uzival 10 dni Oreganovi olej 1x denne po jedle a musel som prestat pre zvysujuce sa bolesti.Stav sa nezmenil.

RNG

Na hojenie zaludka som spomenul DGL a dumbier.
Tiez zinkove preparaty(podozrenie HP), ktore su silne antimikrobialne. Najlepsi je zinc carnosine(PepZin).
Casto pomoze aj koloidna strieborna voda, lyzica kazde 3-4 hodiny.
Moj brat si nou vyliecil HP za 3 tyzdne.

Ivka 1

Aloe vera gél sa pije pravidelne / 3 dávky na deň, prvá na lačný žalúdok,druhá pol.hod.pred jedlom,tretia tesne pred spaním/ Postupne sa ochorenie upraví tak,že nebudeš mať žiadne ťažkosti.AVG dáva žaludočnú kyselinu do rovnováhy.