Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

HAK MINISISTON

beruska7

ja ju beriem uz siedmy rok a nikdy som s nou nemala vobec ziadne problemy... vaha sa mi nezmenila, ani plet/vlasy/nechty/..., nikdy ma ani pri menstruacii nic neboli (sem-tam trosku citlive prsia) a dokonca aj ked si niekedy vezmem dva balicky po sebe kvoli dovolenke abo tak, vzdy je to v pohodke... :)

zu80

Ahoj, ja som brala tuto antikoncepciu asi 5 rokov a bola som s nou max. spokojna. Ziadne problemy ani pribratie, ani schudnutie. Gynekolog mi ju odporucil a je aj cenovo viac dostupnejsia ako ostatne. Planujem sa k nej opat vratit...

ninusinka

achoj minisiston beriem uz skor rok. Najprv som myslela, ze ho budem brat len chvýlu lebo sa mi zdalo , ze je moc lacný ale mam velmi dobru gynekologicku a ta ma presvedcila, ze je to dobra antikoncepcia.

jersey

...no dakujem aspon niekto mi napisal....ja som pri nej zatial nespinila...ale ved ju mam predsa len kratko ... dakujem za nazor :)

linka

Ahoj.Ja som ju brala asi pred piatimi rokmi,ale som z nej mala dosť špinenie,tak som ju vysadila.No nepribrala som ani neschudla.Toho sa báť nemusíš no je pravda,že na každého HAK posobí inak.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.