ako to ukoncit?

Príspevok v téme: ako to ukoncit?
_velmi zufala

prosim vas pomozte,co mam robit,ked som dostala menstruaciu teraz pred troma dnami,a pondelok uz zacina skola?mam pripravene ze si obleciem minisuknu ale ked budem mat menstruaciu tak to bude tahsie.co mam robit aby mi to skoncilo?prosiiiiim poradte..aaa tampon si davat na pondelok nechcem,lebo som ich este nikdy nepouzila..a taky trapas kebyze si ho dam zle.a krv na sukni..nic moc prijemne.prosim poradte mi dakujem

_velmi zufala

JE MI JEDNO ZE SI MYSLIS ZE SOM HLUPA...NECHCEM MAT KRAMY V PONDELOK..NEPROSIKAM..LEN SOM CHCCELA PORADIT..A NIE ABY TU DOSLA NEAKA DOST NA HLAVU DIVA A ZACALA SA DOMNA OBUVAT..NEMUSIS SA VIAC VYJADROVAT

bambulo7

taaak si chod zajtra kupit jedny poriadne a v plnej krase ich môzes hned v pondelok aj predviest ;-)) suknu vyuzijes inokedy....
Ale teraz vazne mi jasne ze si ju das bez ohladu na to co ti tu piseme, ale fakt daj si aspon tie silonky a tu bundu neradim ti zle...

karmen

velmi zufala...keď ti je to jedno, tak načo tu potom prosíkaš ľudí a zaoberáš sa takými hlúposťami, ty vieš, asi nie koľko majú ľudia problémov?..tak tu nezavadzaj

bambulo7

karmen ono to nie je hlupostou ale vekom, ja sa v tom dievcati vidim, presne taka som bola aj ja, zaujimali ma len sminky, sexi oblecenicko a chalani a dovolim si o sebe tvrdit ze nie som hlupa a hlupou som ani nebola, len moje priority boli pubertalne..

_velmi zufala

mam rifle..ale nemam take poriadne..take..vies..a vlastne nejde tu len o dojem.je to prvy den na novej skole..kazdy jeden..nielen ja bude vyobliekany..vycesany..kazdy si natom da zalezat..je to jak prve rande

karmen

tie citróny nie sú až také pravdivé...ja som chcela tiež ,,odložiť menštruáciu" a dostala som ju presne v ten deň svadby..je to úplná blbosť....ale podľa toho čo tu čítam,tak sa nehnevaj veľmi zúfala ale si riadne hlúpa

bambulo7

dobry dojem na nerobi len v prvy den na skole, bude aj druhy, treti, dvadsiaty atd, dobry dojem treba robit stale uz len preto je jedno co budes mat na sebe, lebo ak nemas satnik ako paris hilton, chtiac ci nechtiac budes si musiet obliect to co mas a ide jesen, zima, na suknicku budes musiet zabudnut a ako potom urobis ten dojem???Charakter s tym sa robi dojem....Co tak dat si k tomu tricku rifle?? A nesnaz sa mi povedat ze ziadne modne rifle nemas a mas len mrkvace ake som nosila ja ked som bola decko ;-)))

_velmi zufala

fakt citrony pomahaju?tak si kupim aspon kilo zajtra..nech mi ju vynecha na pondelok a potom mozem mat aj 2tyzdne vkuse..

flower

pocula som o jednej rade, na ktoru ti staci obycajny citron. u niektorych zien to tak funguje, ze po skonzumovani citronu/citronov sa menstruacia v priebehu dna prerusi - u niekoho sa zastavi a u niekoho sa odsunie o niekolko dni. niektore zeny maju velmi citlivy organizmus, a preto im staci vypit nieco kysle a zastavi sa im, resp. prerusi menstruacia.