ako to ukoncit?

Príspevok v téme: ako to ukoncit?
_velmi zufala

prosim vas pomozte,co mam robit,ked som dostala menstruaciu teraz pred troma dnami,a pondelok uz zacina skola?mam pripravene ze si obleciem minisuknu ale ked budem mat menstruaciu tak to bude tahsie.co mam robit aby mi to skoncilo?prosiiiiim poradte..aaa tampon si davat na pondelok nechcem,lebo som ich este nikdy nepouzila..a taky trapas kebyze si ho dam zle.a krv na sukni..nic moc prijemne.prosim poradte mi dakujem

kitti

Neviem kolko dni zviknes mat menstruaciu,ale uz to bude siesty den. Uz by si nemela tak velmi krvacat. Mas dva dni na to aby si vyskusala tampon! Je to super vecicka.Mozno po prve to bude tazsie,ale oplati sa skusat.Niekto nemoze pouzivat tampon,lebo je jej zle.Tak to musis skorsie vyskusat,kym si doma,ze ako to zvladas.

_velmi zufala

nevadi ze si to rozhadzem.aj tak to nemam nikdy pravidelne..niekedy to mam az o tri mesiace,takze stym by problem nebol..ale vatu??ou nie...toto absolutne..to mam isto ze mi to pretecie..ale snazila si sa.vdaka:)

usiko

no, nezastavis to nijako....nie je to mozne....tak si nedaj minisuknu....ja viem, ze velmi chces a velmi si sa na to tesila,ja to chapem,,,,, ale co je horsie- ist v nohaviciach a byt v pohode alebo byt pekna v sukni a trpnut cely cas, ci to nepretecie....porozmyslaj...

lucyna

no ine ti poradit neviem iba tampon. radsej nic neskusaj, lebo si rozhadzes cyklus...

v skole nebudes dlho prvy den tak si skus dat vatu (namiesto tamponu), ale nevstrebava to tak ako tampon :)