Som tehotná - poraďte

Príspevok v téme: Som tehotná - poraďte
bubu5

ahojte ludkovia...mam 22 rokov a som tehotna...na prvy pohlad to nevyzera az tak zle a ani som si nemyslela ze to az take zle moze byt ale je...ked som to oznamila priatelovi bol sklamany lebo si mysli z e dietatko nemoze financne zabezpecit a vraj na to ani nie je pripraveny...takze kazdy den je starsne smutny, pomaly ani nekomunikujeme ale viem ze a lubi lebo nemoze odo mne odist ani na hodinku...stale odide z domu. povozi sa na aute a yz aj je naspat, objima ma...nasledujuci den rano je opat smutny a opat nekomunikujeme...takto to bezi uz druhy tyzden...nechce aby som mala dietatko teraz, tvrdi ze o 2 roky to bude ovela lepsiea bude sa mu aj tesit...ja si to ale nedam vziat...srdce mi to nedovoli,.ao si ho mame ziskat?myslite ze to bude casom lepsie?mam obavy ze pre to sa nas vztah skonci...velmi sa trapim...prosim co si o tom myslite?dakujem vam

mravvcek1

Viem ze moja otazka sa tu nehodi ale prosim poradte,je mozne ze ked lekar robi usg dietatko je skrcene v brusku,pripadne otocene,ze nevidi odozvy srdiecka,prosim

majo23

myslim si ze je v soku. ak ta naozaj lubi casom sa to napravy a bude stastny otec.ak by ta nechal v tom samu tak podla mna nebol chlap ale jeden velky pokritec a zbabelec.:-)

polarka

Mila bubu, viem presne co prezivas. ja mam tiez 22 a tiez cakam babatko, a tiez som sa nedockala velkej podpory od priatela.
Takze - zostali sme sami ja a babatko. V prvom rade si uvedom ze mat dieta je sice veeelika zodpovednost ale aj velky dar. Ja som sa rozhodla babatko si nechat a vobec nelutujem !!! Milujem ho aj ked som sa kvoli partnerovi trapila do 5 mesiaca - teraz je stym koniec a ja si mojho malinkeho anjelika uzivam, tesim sa ked kopne a neviem sa dockat kedy ho budem drzat v naruci :)

Prajem ti vela sil - budes ju potrebovat
Ak by si s cimkolvek chcela poradit alebo len tak pokecat tu je moj mail : jarka.zea@azet.sk
DRZTE SA !!!

majka_

vies, co si myslim BUBU? pre tvojho priatela je to raden sok teraz. ale hovoris, ze ta lubi a si myslim, ze hovori pravdu. pocula som o takomto pribehu, ze dieta prislo neocakavane, vsetci boli v strese... a pod. a vies co sa stalo? ked sa babatko narodilo, tak ho prijal aj otecko (ktory si z pociatku myslel, ze ho nema ako zabezpecit) aj vsetci. pozri sa: dietatko nepotrebuje spociatku vela. nepotrebuje izbicku, super moderne hracky... a ine veci. potrebuje len rodicov, ktori ho budu lubit a na prebalovanie mu postaci aj rodicovska postel. a to, kde bude spat, sa vyriesi neskor. niektore deti spinkaju pri svojich rodicoch, ini im kupia malinku postielku alebo kolisku... hovorim. izbicku vlastnu nepotrebuju, lebo ani nevnimaju, ci farby steny su zelene alebo cervene, ci je izba velka alebo mala... tu budu potrebovat az o take 2 roky, ako tvoj priatel hovori, ze bude zabezpeceny.

gina1

Jasana je naozaj 21.stor. ale obavam sa, ze z jaskyne by si mala vyliest ty, kto ti povedal, ze existuje 100% antikoncepcia??? Tak sa preber a viac citaj!!!

zuzka 5

Ahoj bubu 5! Som taka stastna, ze si si nechala babo. Je to uzasne! Vidis, aj priatel sa tesi spolu s tebou. Prajem vam aby babatko bolo zdrave, vela sil. Drzte sa! Dietatko je ten najkrajsi dar a plod lasky aky existuje!

danulienka

gwen ale escapelle mas brat po tom ako mas nechraneny styk a nie ze ho zoberies a potom sexujes,jasne ze si otehotnela lebo vajicko sa mohlo uhniezdit aj 3 tri po tom ako si s chalanom spala a ta tabletka uz neucinkovala...citaj si pribalove letaky a potom hadz do seba nieco take.ja som tu tabletku vzala vcera a urcite teraz by som nesezovala bez ochrany len tak ze mam tu tabletku v sebe, to je nezodpovednost toto

gwen

jasama, postinor uz v lekarni nekupis, nahradil ho Escapelle ale ten nieje vobec spolahlivy, pretoze ja som po jeho uziti na dalsi den po sexe aj tak otehotnela a tiez sa to neda "papat" ako pises, pretoze obsahuje latky nie velmi telu prospesne, ma sa uzivat len v krajnych pripadoch, nie ako antikoncepcia.