TRAPAS- vetry

noonaa

no,a vcera zase....cely den som musela stiskat ritku a zadrziavat to v sebe,vecer som mala take citlve nafuknute brucho,ze som sa ledva hybala.....a stolice taktiez nikde....asi zomriem na toto :(alebo prestanem jestY? taka som uz zufala...

RNG

Cize Dida je prostriedok na regulovanie bakterii v crevach, nie zly ale hrozne drahy.
Podla mna najlepsie sa crevna kultura ozdravi vymetenim psyliom a nasadenim masivnej davky probiotik
To ale problem kvasenia v zaludku neadresuje.
Nafukovanie je len najmensi problem zleho travenia.
Nasledky su zla absorbcia, podvyziva, znizena imunita a regeneracia, predcasne starnutie=strata kolagenu=vrasky+strata kostnej hmoty=osteoporoza.
Samozrejme to trva niekolko rokov, kym sa telo znici, takze to lekari pripisuju "normalnemu starnutiu"

Vetry su len fanfara oznamujuca, ze sa treba pustit do boja o dobre travenie, hahaha.

RNG

Na DIDA
Reinforce your diet with DIDA. A cinnamon and herb complex of cinnamon bark oil, fennel oil, oregano, thyme, cloves, cardamom and garlic taken as a course of 2 tablets daily with a meal for 45 days and 1-2 tablets a day thereafter for maintenance.

Apart from cinnamon bark oil, oregano, garlic, cloves, cardamom and olive leaves which suppress overgrowth of Candida Albicans to maintain a healthy Candida Albicans balance, DIDA also contains Thyme and Marigold for their Antiseptic properties and Peppermint and Fennel for their Carminative properties.

RNG

Zavarana cvikla nema ziadne enzymi, len surove jedla mozu mat enzymi.Takze ich nehladajte ani v konzervovanych jedlach alebo stavach.

RNG

Betain HCl je kysly vytazok z repy/cvikle(beets).
Dochadza vo forme 400 mg tabletiek, beries 1-4 podla velkosti jedla.
Bielkoviny(masa, syry) jes najskor, ked je kncentracia kyselin v zaludku najvacsia.
Salaty a polievky neskor, aby si si nerozriedila kyseliny potrebne na rozlozenie bielkovin.
V mojich doplnkovych obchodoch planujem mat celu seriu enzymatickych prostriedkov.
Spytaj sa tam na betain a ine enzymi, poslal som nejake na schvalenie.
Enzymi z papaje su uz schvalene, ostatne sa musite informovat u predavacky, ci ich vedia zohnat.