pomoc ...analny otvor

Príspevok v téme: pomoc ...analny otvor
lukas111111

ahojte mam 18 rokov som chalan .
na konci analneho otvoru no asi tak 0,5 - 1 cm do vnutra mam nieco cudne. neviem co to je ci to je niaky vyrastok alebo vyraska alebo proste nieco take je to asi ovalneho tvaru velkos asi 0,5 cm nesvrby to neboli to ani na dotyk nieje to cervene. Prosim neviete co to je Ludia sa obcas rozpravaju o dakej zlatej zile nemoze to byt ono??
moze to byt daky nador??

prosim poradte

samara111

zlatu zilu mozes mat z roznych veci bud z toh oze mas zlu stravu a ked si na wc tlacis a teda ta zila ty zacne vyliezat von niekedy je to bolestive a moze sa vyskytnut krv ale ak ta to neboli tak si z tych stastnejsi niekedy sa stane ze to trosku trci ta koza ale moze to byt aj zo sexy do analneho otvoru to je dalsia vec nador to nie je ja som to osobne mala z toho ze som jedla raz za den lebo som mala diety a potom to tak dopadlo any vysrat som sa nemohla takze to bolo moje dietovanie a jedneho dna to zacalo skrabat potom svrbet a potom boliet v nutri az tak ze som sa skoro skrabala po stene zlata zila teda hemeroidy na to ti pomozu cipky avilril H , ktore dostanes v lekarni alebo dubova kora to si das do vlaznej vody a v tom sa mocis v nejakom lavoriku po tych cipkoch sa mi to zlepsilo a uz ma to nebolelo niekolko rokov a samozrejme som aj stravu upravila takze je tomozne ze mas hemeroidy teda urcite a ked mas hemeroidy po velkej potrebe je nutne si vzdy umyvat analny otvor po kazde teda ak mas aj krv pri tom ked si na toalete tak vela stastia