Skusene baby a chalani piste .....

evka24

len tak ma napadlo...ked nemate problem s prstamy preco mate s penisom:)mozno ze sa boji podvedome alebo vedome otehotnenia..ak ano rieste to..nedavajte baby oil na condom..iba specialne urcene lubricanty..lebo olej poskodi condom...potrebujete vodovo zalozeny lubricant..vela zdaru:)

muffina

ja som mala ten isty problem.partner do mna tiez nemohol vniknut, bola som nervozna, stiahnuta a bolelo ma to.hmm podla mna bola chyba v nom, dost na mna tlacil a nasilu ho do mna daval... nakoniec sa mu to podarilo ale ja mam hrozne spomienky.mala som s nim sex este asi 3x a potom som sme sa rozisli.mala som z toho strach, z dalsieho partnera, z dalsieho sexu.ale ked potom prisiel dalsi, zistila som ze neni coho sa bat:)) bol mily, otvoreny, pytal sa ma co sa mi paci, co nie, ohladuplny a komunikovali sme spolu o vsetkom.sex s nim bol proste nieco uplne ine!!! odvtedy v postely vobec nemam komplexy a nikto sa nezstazuje >D>D

mači33

odporúčam dllllhú predohru a podložiť pod kríže vankúš /v misionárskej polohe/...zmení sa uhol vniknutia a mušlička :-)sa otvorí...

mathesko69

Diky za prispevy ale mohol by mi niekto aj napisat nieco v tom zmysle ako to on robil prvy krat viem ze uz mi napisali ale viac prispevkov predsa len viac potesi

minuso

nic vynimocne to nieje, ale lepsie to ide ked sa to olejom poleje, myslim olej johnsons bejby, az potom pomalicky vejdi, a ak to ani tak nepojde, nech ho ona chyti do dlane, vojst musi, neboj vojde, skus uvidis co sa stane...

ajajjaaaj

Hlavne na nu netlac, venujte sa dlhsie predohre, a doporucujem lubrikant. Ona sa musi citit uvolnena pod ziadnym stresom a tysasnaz pomaly. A pamäta, kto maze ten jede, tak si zozente lubrikant. Je normalne ze dievcata co nemaju este skusenosti byvaju stiahnute. chce to trpezlivost, po case sa to podda. najhorsi je prvy vnik potom je to ok.