Bojim sa o deti

Príspevok v téme: Bojim sa o deti
maminka

Velmi sa bojim o svoje deti,je to az nenormalny strach.mam dve vo veku 6 a 3 roky a stale mam taky pocit ze saim nieco stanenapr.ich moze zrazit auto a pod.Uz saichbojim spustit z oci,nenechavamich ani same na dvore,som ako sialena ked idu napr.s babkou alebo manzelom na zmrzlinu alebo do obchodu a ja trpnem co sa im moze stat a ja pri nich niesom.prosim poradte mi co mam robit,ci je to normalne a ak nie kde sa mam liecit? prosim iba seriozne odpovede-nesmejte sa mi.

Alternativa

Maminka,
rozumiem, co hovoris. Tiez som prezila peklo, ked bola dcera ako malicka prvy raz par dni bezo mna u babicky. Deti nemozu byt stale s Tebou, musia mat aj kontakt s inymi, svoj aspon maly priestor na dychanie :D. Vies co mne pomohlo? Uvedomila som si, ze su predsa s clovekom, ktory ich tiez miluje, dal by za nich zivot - lebo take su nielen mamy, ale aj otcovia, starki. Neskor aj ucitelky v skolke a v skole vedia, aku obrovsku zodpovednost maju. Predstav si, ze Ti sestra, alebo kamoska da na nejaku hodinku svoje dieta do opatery. Nechas to dieta bez Tvojho pohladu, bez pohladenia? Verim, ze nie, tak preco by to robili ti najblizsi? Neda sa stale drzat deti za rucicku, hoci pri veku Tvojich deti to este ako tak s vypatim psychiky ide. Ale ja nehovorim len o fyzickom kontakte ruk mamy s dietatom...urcite Tvoja ochranna ruka bude stale pri nich a deti ju budu citit, ver mi :D. Len vsetko musi mat rozumnu mieru, inak udusis seba i deti. Pekny den Ti prajem

wlasticka

óóóó ten ....(4 kocky) ake mudre rady hotova klenotnica ludovej mudrosti. ty asi nemas deti vsak? mila maminka urcite navstiv psychologa tusim je na to aj diagnoza,minule som take nieco citala v casopise dieta.

lilith

maminka: moje dieta bolo už zašívané skoro všade,okrem ruky,4 krát operované...ked ho operovali naposledy,mala som obrovský strach,ale nakoniec to celkom dobre dopadlo,pred nedávnom skoro mladšieho syna zrazila električka...

ethel

maminka...aj som sa chcela spýtať,či si v poslednej dobe niečo zlé nezažila....a ak to nedokážeš riešiť sama,určite navštív psychológa.Je hrozné večer zaspávať so strachom,čo bude zajtra:-(

maminka

myslim ze sa to zhorsilo odvtedy ako nam do dvora vrazilo auto s opitym vodicom ktory rozbil cely plot,zvalil strom a zastal az 15 m v pieskovisku.deti predtym minutku odbehli z piesku lebo sa isli napit. bolo to hrozne ja som sa triasla a pritom som mala byt stastna ze sa im nic nestalo nie?

maminka

co je to kockacik a preco to povazujete niekto za zbytocne starosti?mna ten strach opantava,nedokazem mysliet na nic ine a je to coraz horsie-neunosne