Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pigmentove skvrny-Poradte

molamola

Je to dlhá cesta zbaviť sa pigmentových škvrn a po aké koľvek procedure sa mi znovu objavia. Momentálne používám kozmetiku so slimačím extraktom a som spokojná. Krém na ruky je famózny nie len že perfektne hydratuje, ale zmizli mi aj škvrny. Odporúčam.

kissova

Ja som skusila tiez vsetko mozne, ale najviac mi pomohol krem Porcelana. 1x som si ho dala doviezt z USA, neskor som na nete nasla adresu, kde sa da objednat aj u nas. Ak Vam to pomoze, tu je ta adresa: porcelana@azet.sk. Mam niekde aj tel. cislo, ale neviem ho teraz najst. Ja som sa netierala dennym aj 2x denne /aspon v tie dni, kedy som bola doma/ a na noc nocny. Flaky mi zmilzli dost rychlo, asi po 6 tyzdnoch ich uz nebolo vidiet. V lete mi niekedy znovu trochu vyjdu, ale ja sa velmi vela zdrziavam na slnku, tak potom ho na jesen zacnem znovu pouzivat.

spis

V marci mi vybrali zlcnik a odvtedy badam vyraznejsie zlepsenie,ale tu kozmetiku Temperance pouzivam uz 2 roky a som s nou velmi spokojna.Urcite aj ona ma na tom zlepseni podiel.

Alternativa

Pri pigmentovych skvrnach by som nesla len po povrchu problemu /kozmetika/. Skus sa zvnutra precistit, cielene hlavne na pecen.

spis

pre madmazel-Ja si kupujem adstringentnu pletovu vodu-nakolko mam mastnu plet,softener,a 24 hod.krem.Vsetky tieto pripravky stoja spolu cca 1800 sk,ale po zlave-kedze som clenkou Temperance-je to len cca 1300 sk a vydrzi mi to asi 4 mes.krem dlhsie.Pozri www.temperance.sk

spis

pigmentove skvrny ma trapia uz 7 rokov,vyskusala som vsetko mozne a niekolko mesiacov pouzivam kozmetiku zn. Temperance a z nej sadu DeAGE mela white,ktora je urcena na pigmentove skvrny.Som velmi spokojna,skvrny sice nezmizli,ale su ovela svetlejsie a lahko ich prekryjem make-upom.A navyse moja plet vyzera dobre,kedze DeAGE znamena ,znizit vek,a moze sa pouzivat celorocne.

mne

mne nepomohlo nic, mam ich uz roky po tvari odkedy som mala raz antikoncepciu sa v lete objavili, po lete zmizli a vzdy sa mi zas so slnom vratia a na jesen zmiznu. pouzivam make up