Cistenie pleti ultrazvukom - Kde v BA?

simca_medova

Ja používam toto dixo. sk/ultrazvukova-cistiaca-kefa/ možno by sa ti vyplatilo si taku kefu kúpíť domov, ak sa ti nechce dochádzať ku kozmetičkám :)

Karolinka1

Tiez by som toto cistenie chcela skusit, ale nepoznam ziadnu dobru kozmeticku a myslim si ze u nas v malom meste taka ani neni co by mala nejaky takyto ultrazvukovy pristroj-neviem. :(

delphia

p.Zuzana zrejme potrebujete svojmu salonu urobit reklamu. ale vasa reklama je skor kontraproduktivna. totizto ziadna fundovana kozmeticka nedoporuci cistenie ultrazvukom na hlbkove precistenie pleti. a co sa tyka tej kys. hyaluronovej, tak poznam sposoby, ako ovela efektivnejsie 27 € investovat. kys. hyal. totizto ma velke molekuly a nevie sa vstrebat do vnutra pleti. takze vo vasom pripade ide o vyhodene peniaze.

jaska

p.Zuzana, vy, vasa rodina a vase zname ste boli tusim na vsetkom. Aj v teme " dermaroller " nam odporucate tuto kozmetiku, ovsem tam ste ako " Evita142 ". Tu funguje take, ze IP adresa, vieme? :))
No a k teme - cistenie ultrazvukom som vyskusala iba raz. Je to presne ako pise delphia - odstrania sa iba povrchove necistoty. Potom mi kozmeticka tak ci tak cistila plet hlbkovo tak dlho ako aj zvycajne ... Takze podla mna to je zbytocnych par eur navyse.

delphia

Michaela ultrazvukom sa odstrania z povrchu pleti necistoty a odurete bunky. hlbkove cistenie upchatych porov tym nedocielis. povrchove cistenie je prvym krokom kozmetickeho osetrenia. a podstata cistenia prichadza az potom na rad- vycistenien porov mechanicky.
uznaj, ze povrchove cistenie s jemnym peelingom si mozes bez problemov urobit aj doma, nie je za potreby kvoli tomu chodit na kozmetiku a platit za to. ide v podstate o peeling

ich

dnes som sa objednala na to cistenie komplet.
buduci tyzden mam termin tak vam potom napisem moju skusenost.
dufam,ze pozitivnu...

Michaela 222

delphia, mne v salone vysvetlili ze sa tym neda nahradit hlbkove cistenie ale pravda je taka ze mne to vycistilo plet tak ako by som bola na normalnej kozmetike....neviem mozno ma niekto inu skusenost

delphia

ultrazvukom sa vykonava povrchove cistenie. hlbkove vycistenie upchatych porov nim nedocielite! ak vam to v salone slubili, tak vas poriadne zavadzaju. hlbkove cistenie sa vykonava klasicky- mechanicky.