co s tym??????

Chester

Najlepsie je povedat pravdu.Ked si dokazala toto,zranit ho,to ze si sa zalubila do ineho,zacala si s inym,tak MUSIS zvladnut aj to a povedat mu to.Nebud teraz zbabela.Nes nasledky za Tvoje ciny.A ak Ta on miluje tak,ako ja milujem svoju byvalu,ale s kt.uz niesom,tak si viem dokonale predstavit,ako mu bude.Mne je este po tyzdni hrozne :-( Strasne zle.Bude to pre nho rana.A ak si to este navyse nezasluzil...

peťka 22

No tiez si myslim, ze to od teba nieje vobec pekne. Mna takto ranil byvali frajer s mojou kamaratkou a nepriala by som to zazit nikomu. Je to hrozne. Moja rada znie, aby si bola k nemu ferova a to ze ho uz nechces mu povedz cim skor. Nenatahuj to. Elwin ma pravdu, taketo slova su vhodne, ale ak ta lubi rana bude aj tak obrovska.

elwin

fuuha.. tak na zaciatok ti musim povedat ze to co si urobila nie je ani trosku pekne, podla mojho nazoru moze nieco taketo urobit iba absolutne bezcharakterny a sebecky clovek, ktory neberie v uvahu city druhych... ale o tom inokedy...
proste sa s nim dohodni ze si dakam pojdete sadnut ze mu daco musis povedat... a potom zacni nejako tak ze mu povies ze si sa spoznala s niekym inym a aj ked si to neplanovala tak medzi vami nieco vzniklo, hlavne mu stale opakuj ze aky je super chalan a ze to nie je jeho chyba, ze to ty si zla a ze ti je zo seba zle a podobne zvasty, ale ze to je silnejsie ako ty a nie si schopna to ukoncit, teda s tym novym, tak preto sa musite rozist... a donekonecna hovor ako si uvedomujes ze si urobila chybu ty, ako ta to mrzi a ze to posledne co si chcela bolo mu ublizit...
no neviem, dako takto by som to urobila ja keby som sa (coz sa urcite nestane) do takejto prekernej situacie dostala :)
drzim palec, dufam ze nebude velmi plakat...