nepravidelna menstruacia

Príspevok v téme: nepravidelna menstruacia
mimi.a

mohli by ste mi niektorá poradiť? Mám už dlho nepravidelnú menštruáciu, zvyčajne ju dostanem po 2-3 mesiacoch a aj to po duphastone alebo injekcii od lekárky. Všetky testy a vyšetrenia mám v poriadku. S manželom sa snažíme otehotnieť ale nejak sa nám nedarí, zrejme pre tú moju "mršku". Čo zabralo Vám?

RNG

Firma NBTY(moj dodavatel a vyrobca) ma desiatky laboratorii k dispozicii,ci uz priame, ci uz nezavisle vonkajsie.
Samozrejme, ze vsetky vyrobky su v procese aj pred expedovanim viackrat kontrolovane. Inac by nemohli niest pecat GMP.
Cast procesu schvalenia GMP kvality je revizia vyrobne a vyrobnych procesov a laboratornej kontroly organizaciou nnfa. Neskorsie namatkove kontroly kvality sa prevadzaju na uistenie, ze sa nieco nezmenilo alebo sa produkty nejak neznicili transportaciou ci starnutim.
Co sa tyka kontroly asociaciou pre pestovanie aloe, viacere pobocky NBTY su clenmi tej asociacie.
Produkty NBTY sa typicky vyrabaju na jednom mieste(centralizacia) a teda ked jedna z odbociek je clenom asociacie, vsetky ostatne maju rovnaku kvalitu, aj ked nemaju pravo pouzivat asociacne razitko.
www.iasc.org

??????

RNG bol som na prezentácií jednej firmy
a nemôžem si spomenúť ako sa volala.
Ich produkty mali pečať kóšer,islamskú
pečať,pečať aloe a ešte nejakú. Záruku kvality a spokojnosti ,možnosť vrátenia produktu ak budeš mať
subjektívny pocit,že Ti produkty nepomohli.Stačí ak odovzdáš prázdny obal z produktu a vrátia Ti peniaze.Nespomenieš si Ty ?Ceny boli len o čosi vyššie ako ceny produktov,ktoré odporúčaš. Tiež si myslím,že produkty by mali byť kontrolované výstupnou kontrolou z firmy/laboratória/.Zistiť
na predajni,že produkt nespĺňa dané kritéria a následne sťahovať produkty
z predaja je neskoro.

RNG

Ked si kupis paradajku na trhu a doma zistis, ze ti nechuti, kde sa mozes stazovat?
Ak nejaky obchod da zaruku, ze ked sa ti nieco nepaci, mozes vratit produkt spat, tak si mozes byt isty, ze si ho nechaju poriadne zaplatit.

GMP (good manufacturing practices) je udelene organizaciou vyrobcov potravinovych doplnkov(nnfa) z vyse 10 000 clenmi, ktori sa organizovali na to, aby sa podporilo dobre meno a kvalita doplnkov.
Disponuju stovkami nezavislych laboratorii, odoberaju produkty z predajni bez ohlasenia a rozbory, ktore robia musia potvrdit nezavadnost produktu, vhodnost na konzumovanie a potvrdenie obsahu aktivnych latok uvedenych na flaske s presnostou +-5%.
To su velmi tvrde pravidla, a preto mnoho vyrobkov je predavanych bez tejto peciatky len so schvalenim miestnych organov.
Produkty kontrolovane rabinom pri vyrobe su oznacene "kosher" a pre islam je "halal".
To vsak nema nic spolocne s kvalitou, to je zalezitost ich nabozenskych ritualov.
Vacsina doplnkov v tobolkach nemoze byt kosher, lebo sa na vyrobu toboliek pouziva zelatina z prasata alebo morsky agar agar.
Koser su len tie, kde tobolka je vyrabana z rastlinnych produktov. A samozrejme plnenie nesmie obsahovat nedovolene latky a musi byt pod dozorom rabina.
Nuz pokial nie si ortodoxny zid, moze ti to byt ukradnute.
A predpokladam, ze nie si moslim, takze do tej temy sa ani nepustam.

??????

RNG napíšte nám prosím viac o tej pečati GMP .Nie všetci ovládame tak dobre anglický jazyk aby sme si to mohli správne preložiť. Užívajú tieto
produkty aj ortodoxní židia a čo Islam? Aké sú záruky spokojnosti? Čo ak tieto produkty nepomôžu? Dajú sa reklamovať ?

RNG

????
Takze. Uz som neraz vysvetloval na fore, ze podla USA zakonov tieto upozornenia na flaskach musia byt napisane.
Ked som dal vzorky na schvalovanie, vyrobili mi pridavkovy letak zalozany na US texte. Podobne zlozenia sa v Europe predavaju bez tychto upozorneni.

Co sa tyka samotnej kvality, je najvyssia mozna, garantovana najvacsou medzinarodnou organizaciou vyrobcov doplnkov( www.nnfa.org ) a nesie peciatku zaruky kvality GMP.
Okrem toho, kazdy importovany vyrobok musi prejst nezavisle cez rozbory na Slovensku, musi dostat schvalenie na predaj ako nezavadny potravinovy doplnok.
Ze pochybujete o USA kvalite, to este chapem, nepoznate prisne zakony a hrozne tresty(nekonecne sudy) pri postihu v USA.
Ale ze pochybujete o svojej domacej kontrole(3 rozne ustavy na schvalenie), nuz to je prinajmensiom cudne.

??????

čítate aj informácie o doplnkoch na
stranke doplnky.com alebo vam ide len o to,že je to ""lacné""? Bál by som sa to
užívať vnútorne. Čo produkt,to upozornenie!Akože?

mimi.a

pre jaaaa: a aké bylinky? Ja si každé ráno uvarím žihľavový čaj... aj keď ten je skôr na prečistenie organizmu:))

pre RNG: kde sa to dá kúpiť? Normálne v lekárni alebo len v nejakej špecializovanej predajni?

ďakujem

RNG

Na normalizovanie hormonov pomaha brat mexicky yam(1-3 gramy ) damianu(1 gram) a prospel by ti aj Dong quai(2x500 mg)(angelika cinska), ktora je vseobecnym stimulantom pre zeny=zensky zensen