Miss Sporty

Anira127

Miss Sporty bola moja obľúbená značka, ale od kedy so neviem zakúpiť klasickú kontúrovaciu ceruzku na pery na strúhanie č.14 /NUDE/, ani v odporučených predajniach, tak ma sklamala, pretože som skúšala rôzne iné značky podobnej farby a kvality, ale nič sa jej nevyrovná... škoda

casanta

Farebne laky sa velmi rychlo zosupu dole, makeupy som neskusala, akurat spiralu som mala a mne sa zdala v pohode, ci lacna ci draha, vzdy mam pocit, ze maluej rovnako

lindúš

makeupy sú otrasné vobec ale vobec nezakryjú iba máte z toho masku na tvári špirály sa mi ale velmi lúbia a lesky tiež a púder velmi dobrý :)))

Berryele

Púdrom a špirálam od MS nemám čo vytknúť. Všetci sa t sťažujú, že špirála rýchlo vyschne, ale keď ju poriadne zavrieš, vydrží :)

keksa

obycajne, ziadna kvalita, kto si nemoze dovolit lepsie nech sa da na kozmetiku essence - je tu o nej samostatna tema, je este tusim aj lacnejsia a urcite kvalitnejsia ako miss sporty

lolitka33333

lesky na pery, ruze,laky su super, korektory tiez,puder v pohode....spiralu pouzivam iba od nich, kedysi mala taky ciernoruzovy obal, ale dnes je uz iba v cisto ciernom a mala som vela spiral roznych znaciek, no tato mi mihalnice namaluje najlepsie a dlho mi vydrzi....co sa tyka make upov tak su to totalne sracky, mala som aj so matte aj so clear a poviem vam:so clear aj ked ma byt na zakrytie vyrazok nefunguje absolutne, je riedky a na tvari nieje poznat ziadny rozdiel po jeho naneseni, a so matte??..haa....ten ma akoze zmatnovat plet...no to urcite....ja hustejsi ako so clear a viac kryje ale smrdi ako plastelina a navyse sa po nom clovek leskne.....

Patuška44

maary kay a loreal najlepšie make-upy aaj celkovo maju všetko super hlavne mary kay.... miss sporty je najvačšia sračka aku som kedy videla...ale pre tych čo si mary kay nemožu dovolit tak odporučam maybelline affinitone... lacne a kvalitnejšie ako miss sporty-...